Uliczny muzyk swoim występem porwał do tańca babcie i psa. To wideo jest hitem internetu!

2020-11-11 11:19
Uliczny muzyk swoim występem porwał do tańca babcie i psa. To wideo jest hitem internetu!
Autor: Screen z YouTube/Music News Uliczny muzyk swoim występem porwał do tańca babcie i psa. To wideo jest hitem internetu!

Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście! Uliczny muzyk wyszedł na deptak i swoimi rytmami, porwał do tańca babcie i jej psa. To nagranie stało się hitem internetu i zdobywa coraz więcej polubień. Takiego poczucia rytmu ale i humoru zazdrości starszej kobiecie niejeden internauta. Musicie to zobaczyć na ESKA.pl.

Uliczny muzyk swoim występem porwał do tańca babcie i psa. To wideo jest hitem internetu - czegoś takiego jeszcze nie widzieliście! W sieci nic nie ginie i od zawsze krąży sporo nagrań, które poprawiają humor wielu osobom. Umieszczane są szczególnie na YouTube, a potem stają się hitem internetu dosłownie na całym świecie! Był już koncert muzyka na balkonie, który porwał ludzi z ulicy do tańca, a także piszczący, gumowy kurczak w rytm piosenki Ona By Tak Chciała. Niektórzy mieli okazję również zobaczyć i usłyszeć melodię z Harry'ego Pottera zagraną na pralce, a także słodkiego psa, którego właściciel przebiera w różne outfity.

Internet to prawdziwa skarbnica dobrej rozrywki, a materiały wideo, które się tam pojawiają niekiedy szokują internautów. Są nie tylko kreatywne ale również bardzo zabawne. Dużo radości sprawił również użytkownikom taniec starszej babci, która w rytm muzyki dała się ponieść emocjom. Tych ruchów pozazdrościć jej może dosłownie każdy! Przekonajcie się sami poniżej.

Zagrał na ulicy i porwał babcie do tańca

Uliczny grajek dał koncert na ulicy i swoimi rytmami porwał do tańca energiczną babcie! Jak widać na nagraniu poniżej wiek, to tylko cyferki, a starsza kobieta pokazała na co ją stać. To wideo jest prawdziwym hitem internetu, a takiego poczucia humoru i drygu do tańca zazdrości babci niejeden internauta! Mało kto potrafi tak dobrze ruszać się w rytm beatboxu.

ESKA XD #009
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze