Uliczny muzyk swoim występem porwał do tańca babcie i psa. To wideo jest hitem internetu!

2020-11-11 11:19
Uliczny muzyk swoim występem porwał do tańca babcie i psa. To wideo jest hitem internetu!
Autor: Screen z YouTube/Music News Uliczny muzyk swoim występem porwał do tańca babcie i psa. To wideo jest hitem internetu!

Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście! Uliczny muzyk wyszedł na deptak i swoimi rytmami, porwał do tańca babcie i jej psa. To nagranie stało się hitem internetu i zdobywa coraz więcej polubień. Takiego poczucia rytmu ale i humoru zazdrości starszej kobiecie niejeden internauta. Musicie to zobaczyć na ESKA.pl.

Uliczny muzyk swoim występem porwał do tańca babcie i psa. To wideo jest hitem internetu - czegoś takiego jeszcze nie widzieliście! W sieci nic nie ginie i od zawsze krąży sporo nagrań, które poprawiają humor wielu osobom. Umieszczane są szczególnie na YouTube, a potem stają się hitem internetu dosłownie na całym świecie! Był już koncert muzyka na balkonie, który porwał ludzi z ulicy do tańca, a także piszczący, gumowy kurczak w rytm piosenki Ona By Tak Chciała. Niektórzy mieli okazję również zobaczyć i usłyszeć melodię z Harry'ego Pottera zagraną na pralce, a także słodkiego psa, którego właściciel przebiera w różne outfity.

Internet to prawdziwa skarbnica dobrej rozrywki, a materiały wideo, które się tam pojawiają niekiedy szokują internautów. Są nie tylko kreatywne ale również bardzo zabawne. Dużo radości sprawił również użytkownikom taniec starszej babci, która w rytm muzyki dała się ponieść emocjom. Tych ruchów pozazdrościć jej może dosłownie każdy! Przekonajcie się sami poniżej.

Zagrał na ulicy i porwał babcie do tańca

Uliczny grajek dał koncert na ulicy i swoimi rytmami porwał do tańca energiczną babcie! Jak widać na nagraniu poniżej wiek, to tylko cyferki, a starsza kobieta pokazała na co ją stać. To wideo jest prawdziwym hitem internetu, a takiego poczucia humoru i drygu do tańca zazdrości babci niejeden internauta! Mało kto potrafi tak dobrze ruszać się w rytm beatboxu.

ESKA XD #009
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze