Stare teledyski gwiazd

i

Autor: YouTube

Te piosenki skończą 20 lat w 2021 roku. Poczujesz się staro!

2020-11-09 16:28

Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień? Zapewne nie dla wszystkich. W przyszłym roku na pewno jednak minie tyle czasu od wydania wielkich hitów, które do dzisiaj cieszą się wielką popularnością w sieci. Wystarczy tylko spojrzeć na liczby, które wygenerowały! Na ESKA.pl przypominamy te piosenki, które w 2021 roku obchodzić będą 20. urodziny.

Nie, to nie żart. Te piosenki skończą 20 lat w 2021 roku. W związku z tym, że rok 2020 zbliża się ku końcowi, na ESKA.pl przygotowaliśmy listę tych utworów muzycznych, które zadebiutowały dwadzieścia lat temu, w 2001 roku. Mimo że mają już tyle lat, to wciąż cieszą się bardzo dużą popularnością wśród słuchaczy w każdym wieku, a zamieszczone w sieci teledyski generują miliony odtworzeń.

Zapewne wiele tych tytułów będzie dla was niemałym zaskoczeniem. Jak to możliwe, że ta piosenka ma już dwadzieścia lat? W przypadku wielu utworów muzycznych, o których możemy dziś mówić w kategorii nieśmiertelnych hitów, przepisem na sukces okazało się właśnie to, że po latach wciąż brzmią świeżo. Można nawet odnieść wrażenie, że gdyby zostały wydane w tym roku, to z pewnością też cieszyłyby się niemałym uznaniem na listach przebojów. Przypomnijcie sobie wspólnie z nami, które kawałki muzyczne królowały na dyskotekach w 2001 roku. 

Jesień 2020 - hity, które rozgrzeją w najbardziej kapryśny dzień! [WIDEO]

Piosenki, które skończą 20 lat w 2021 roku

Te hity znacie na pewno! Niektóre z nich z pewnością poradziłyby sobie dzisiaj, inne zaś brzmią jak błogie wspomnienie 2001 roku. Zobaczcie, które numery królowały na listach przebojów blisko 20 lat temu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE