Te piosenki skończą 20 lat w 2021 roku. Poczujesz się staro!

2020-11-09 16:28
Stare teledyski gwiazd
Autor: YouTube

Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień? Zapewne nie dla wszystkich. W przyszłym roku na pewno jednak minie tyle czasu od wydania wielkich hitów, które do dzisiaj cieszą się wielką popularnością w sieci. Wystarczy tylko spojrzeć na liczby, które wygenerowały! Na ESKA.pl przypominamy te piosenki, które w 2021 roku obchodzić będą 20. urodziny.

Nie, to nie żart. Te piosenki skończą 20 lat w 2021 roku. W związku z tym, że rok 2020 zbliża się ku końcowi, na ESKA.pl przygotowaliśmy listę tych utworów muzycznych, które zadebiutowały dwadzieścia lat temu, w 2001 roku. Mimo że mają już tyle lat, to wciąż cieszą się bardzo dużą popularnością wśród słuchaczy w każdym wieku, a zamieszczone w sieci teledyski generują miliony odtworzeń.

Zapewne wiele tych tytułów będzie dla was niemałym zaskoczeniem. Jak to możliwe, że ta piosenka ma już dwadzieścia lat? W przypadku wielu utworów muzycznych, o których możemy dziś mówić w kategorii nieśmiertelnych hitów, przepisem na sukces okazało się właśnie to, że po latach wciąż brzmią świeżo. Można nawet odnieść wrażenie, że gdyby zostały wydane w tym roku, to z pewnością też cieszyłyby się niemałym uznaniem na listach przebojów. Przypomnijcie sobie wspólnie z nami, które kawałki muzyczne królowały na dyskotekach w 2001 roku. 

Jesień 2020 - hity, które rozgrzeją w najbardziej kapryśny dzień! [WIDEO]

Piosenki, które skończą 20 lat w 2021 roku

Te hity znacie na pewno! Niektóre z nich z pewnością poradziłyby sobie dzisiaj, inne zaś brzmią jak błogie wspomnienie 2001 roku. Zobaczcie, które numery królowały na listach przebojów blisko 20 lat temu.

Najnowsze