MVP - co to znaczy? O czym śpiewa Roksana Węgiel w nowym utworze?

2019-11-14 10:33
Roksana Węgiel da koncert na scenie warszawskiego centrum rozrywki! Bilety w sprzedaży!
Autor: WBF Roksana Węgiel da koncert na scenie warszawskiego centrum rozrywki! Bilety w sprzedaży!

Roksana Węgiel szykuje się na podbicie rynku muzycznego za granicą. Pomóc w tym jej mają premierowe utwory, które znalazły się na reedycji jej debiutanckiego krążka. Kolejny z zapowiedzianych przez młodą artystkę utworów nosi tytuł MVP. Co to znaczy i do czego się odnosi? O czym śpiewa wokalistka w nowym hicie? Sprawdź już teraz na ESKA.pl znaczenie tego terminu.

Roksana Węgiel - nowa piosenka 14-letniej gwiazdy popu zatytułowana jest MVP. Podobnie jak Half Of My Heart napisane przez polską wokalistkę Sanah, premierowy kawałek zapowiada nowe wydawnictwo muzyczne Roxie. Co prawda, fani artystki nie otrzymają całkowicie nowego krążka, a reedycję jej świetnie przyjętego albumu studyjnego, który zaledwie po trzech miesiącach pokrył się złotem za sprzedaż przekraczającą dziesięć tysięcy kopii, ale z pewnością nie poczują się zawiedzeni. 14-letnia idolka nastolatków przygotowała bowiem sporo niespodzianek. Zgodnie z zapowiedziami, na płycie znajdą się cztery premierowe piosenki, w tym aż trzy nagrane w języku angielskim. Nie od dziś wiadomo, że Roxie po wygraniu Eurowizji Junior 2018 w Mińsku zaczęła śmielej marzyć o międzynarodowej karierze. Nowe utwory mają być pierwszym krokiem ku spełnieniu tych marzeń. Zaledwie tydzień po zaprezentowaniu Half Of My Heart, Roksana Węgiel ogłosiła w mediach społecznościowych, że kolejny singiel będzie nosił tytuł MVP. Co oznacza ten skrót?

MVP - co to znaczy?

- Wszyscy jesteśmy MVPs - napisała Roksana Węgiel w swoich mediach społecznościowych, umieszczając pierwszy zwiastun teledysku. Jak wiadomo, wideoklip do najnowszej piosenki Roxie kręcony był we Wrocławiu, między innymi w Hydropolis. Fanów gwiazdy oraz internautów zastanawia jednak, skąd pomysł na taki tytuł oraz co on oznacza. Otóż, MVP to skrót zwrotu Most Valuable Player, co oznacza po prostu najbardziej wartościowy gracz. Termin ten wywodzi się ze sportu, w szczególności dotyczył on zawodników koszykówki, jednak z biegiem czasu przeniknął do języka codziennego.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze