Uczestnicy Down The Road i ich wzruszające #hot16challenge2. Musisz tego posłuchać

2020-05-29 13:31
Down The Road - Zespół w trasie
Autor: Materiały Prasowe

Wyzwanie #hot16challenge2 bez wątpienia królowało w sieci przez cały maj. Niektóre kawałki artystów lub innych osób zaskakiwały bardziej, a inne mniej. Niedawno w sieci pojawiły się gorące szesnastki uczestników, uwielbianego przez wielu widzów programu Down The Road. Zespół w trasie. O szczegółach przeczytacie na ESKA.pl.

Down The Road. Zespół w trasie, to nowy program telewizyjny, który pokochali widzowie. Jego bohaterami jest sześć wyjątkowych osób z zespołem Downa - Dominika, Agnieszka, Ola, Grzegorz, Krzysztof oraz Michał. Gospodarzem programu jest znany wielu widzom prezenter Przemysław Kossakowski, narzeczony Martyny Wojciechowskiej. Warto nakreślić, że zespół Downa dotyka jedną na 700 osób. To jeden chromosom więcej, który zmienia wszystko. To nie choroba, lecz wada wrodzona charakteryzująca się m.in. zmianami w wyglądzie czy niepełnosprawnością intelektualną. Przemek Kossakowski w programie Down The Road. Zespół w trasie, przełamuje tabu na temat ludzi z zespołem Downa. Zabiera sześć wspaniałych osób w podróż ich życia. Bohaterowie nie raz musieli odnaleźć się w wielu sytuacjach, a także nauczyć się przełamywać swoje słabości.

Widzowie pokochali ten program nie tylko ze względu na wzruszającą fabułę, ale również wyjątkowych bohaterów oraz ich szczerość, radość, podejście do życia oraz niewyreżyserowaną prawdziwość.

#Hot16Challenge2 - uczestnicy Down The Road

W dwunastoodcinkowej serii programu, widzowie mieli okazję poznać szczere podejście do życia, związków, pracy, rodziny oraz funkcjonowania bohaterów z zespołem Downa w dzisiejszym społeczeństwie. Co ciekawe, za sprawą wyzwania #hot16challenge2 mogliśmy usłyszeć i zobaczyć 16-wersowe, muzyczne wykonania Dominiki, Michała oraz Oli. Do charytatywnej zabawy nominował ich artysta kabaretowy Mariusz Kałamaga. Widzom spodobały się nagrane kawałki, o czym wyraźnie dali znać w komentarzach:

Dominiko 1 chromosom nic nie zmienia tego że na prawdę masz piękny głos i po prostu spełniasz swoje marzenia gratuluję

Super, Michał jak zwykle nie zawiódł. Jest moc!

Powiem tylko tyle: WOOOOOW!!!

Zobaczcie koniecznie, jak trójka bohaterów z programu Down The Road, poradziła sobie w wyzwaniu #hot16challenge2.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze