Duet, który wysadził muzyczny świat! Rosalia i Travis Scott z nowym kawałkiem TKN

2020-05-29 11:54 EK
Duet, który wysadził muzyczny świat! Rosalia i Travis Scott z nowym kawałkiem TKN
Autor: Materiał Prasowy Duet, który wysadził muzyczny świat! Rosalia i Travis Scott z nowym kawałkiem TKN

Rosalia i Travis Scott zaskoczyli wszystkich słuchaczy! Po kilku miesiącach izolacji, związanej z pandemią koronawirusa duet wydał nowy kawałek. Jego premiera miała miejsce niespełna dobę temu! Więcej szczegółów o nowym singlu TKN, przeczytacie na ESKA.pl.

Rosalía Vila Tobella to piosenkarka R&B hiszpańskiego pochodzenia. Do tworzenia muzyki zainspirowało ją poznane w młodości flamenco. W 2017 roku za sprawą debiutanckiego albumu Los Ángeles została nominowana do Latin Grammy Awards, w kategorii najlepszy nowy artysta. Rok później Rosalía pojawiła się na albumie J Balvin’a Vibras w utworze Brillo. Aktualnie piosenkarka ma na koncie dwa krążki studyjne oraz liczne nagrody i nominacje głównie z gal muzyki latynoamerykańskiej. Jej utwór z J Balvinem Con Altura ma prawie półtora miliarda odtworzeń na YouTube.

W ostatnim czasie, głośno było również o Travisie ze względu na koncert zorganizowany w grze Fortnite i nowego singla nagranego z Kid Cudi - The Scotts. To niesamowite udało mu się osiągnąć w ciągu tygodnia od tamtej premiery. Raper zmiótł z planszy wszystkich niedowiarków. Najpierw pobił rekord liczby uczestników podczas koncertu w grze Fortnite, w wydarzeniu brało udział 12 milionów osób! Od 24 kwietnia utwór THE SCOTTS został odtworzony ponad 210 milionów razy w Spotify, co przełożyło się na 1 miejsce w globalnym rankingu. Kolejne 125 milionów dołożyły cztery klipy do utworu w serwisie YouTube oraz nagranie z wydarzenia na oficjalnym kanale Fortnite.

Nowości Muzyczne 2020: premiery, które musisz nadrobić! [#zostańwdomu]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Nowości muzyczne 2020: Rosalia i Travis Scott - TKN

Rosalię i Travisa Scotta mogliśmy usłyszeć po raz pierwszy we wspólnym remixie Highest in the Room z EPki JACKBOYS jeszcze w zeszłym roku. Teraz nadszedł czas na coś zupełnie nowego. Artyści zaprezentowali wczoraj wspólny utwór pt. TKN, który w ciągu kilkunastu godzin osiągnął 5 milionów odtworzeń na YouTube! Rosalia powiedziała o tworzeniu numeru TKN: Travis to artysta którego podziwiałam od początku jego kariery i nie mogę sobie wyobrazić lepszej osoby do muzycznej współpracy. Czuje, że to dobry moment na wypuszczenie tej piosenki - po tylu miesiącach w izolacji, kiedy ludzie tęsknią za bliskimi i wolnością. Mam nadzieję, że TKN da Wam dużo energii i sprawi że zachce Wam się tańczyć! Całuję.

Poniżej możecie posłuchać nowego kawałka TKN.

Najnowsze