Typowe teksty świąt - te z pewnością usłyszysz podczas Bożego Narodzenia. Potrafisz je dokończyć? QUIZ

2022-12-23 12:55
mikołaj, prezenty
Autor: pixabay.com

Każde świąteczne spotkanie jest niepowtarzalne. Jest jednak jedna rzecz, która pojawia się zawsze w każdej rodzinie. Oczywiście chodzi o typowe teksty, które padają przy niejednym stole wigilijnym. Czy potrafisz je dokończyć? Sprawdź to w naszym quizie! te teksty z pewnością usłyszysz od bliskich, podczas tegorocznych świąt Bożego Narodzenia.

Typowe teksty świąt - quiz. Każde święta kojarzą nam się z bogato zastawionym stołem i rodzinnymi spotkaniami. Podczas kolacji wielu osobom rozwija się język i przez długi czas trwają rozmowy na przeróżne tematy. Polityka, szkoła, wieści z kraju i oczywiście ślub. Każdy z Was z pewnością w te święta usłyszy wiele tekstów, które padają z ust bliskich, dosłownie co roku. Jak ten czas szybko leci, dopiero co była Wielkanoc, ale urosłeś kawalerze, śniegu znowu ni ma, ale z ciebie pannica, to kiedy ślub? - i nie tylko! Typowe teksty przywołują niesamowite wspomnienia, niekiedy śmieszą, ale potrafią też mocno irytować. Czy potrafisz je dokończyć? Sprawdź to w naszym quizie. Skup się, ponieważ z pewnością usłyszysz je przy wigilijnym stole również w tym roku!

Wigilia - typowe teksty świąt. Czy potrafisz je dokończyć?

Pytanie 1 z 10
Masz już tam jakąś ...
Miś - policjant odwiedził w święta chore dzieci
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze