Nosowska

i

Autor: Warner Bros. Discovery Katarzyna Nosowska z piosenką dla Max.

Nowość

„Tylko to co chcę” – Nosowska w wyjątkowej współpracy z serwisem streamingowym Max!

2024-06-10 14:06

Platforma streamingowa Max startuje w Polsce już 11 czerwca. To właśnie z tej okazji Katarzyna Nosowska, na zaproszenie serwisu, napisała i zaśpiewała utwór „Tylko to co chcę”. Premiera piosenki i teledysku już 10 czerwca.

Max to serwis streamingowy w którym od 11 czerwca będzie można znaleźć najlepsze seriale, hity filmowe prosto z kina, kultowe programy rozrywkowe, poruszające dokumenty, emocjonujące wydarzenia sportowe i ofertę dla najmłodszych użytkowników. Wielokrotnie nagradzana „Sukcesja”, zagraniczne seriale: „The Last of Us”, „Biały Lotos” ,„Ród smoka” czy takie polskie produkcje takie jak: „Skazana”, „Odwilż”, „Przesmyk” i „Lady Love” to tylko część z propozycji z bogatej biblioteki programowej serwisu. Na platformie Max można obejrzeć także największe hity kinowe tego roku takie jak: „Diuna: Część Druga”, „Barbie” czy Wonka. To nie wszystko! Max to także poruszające dokumenty i emocjonujące relacje z najważniejszych wydarzeń sportowych. Każdy użytkownik znajdzie tu coś dla siebie. Tu jest co oglądać!

Max wchodzi do Polski zastępując HBO Max. Co się zmieni? Jakie będą ceny i pakiety? Wyjaśniamy

Katarzyna Nosowska i jej syn. Przetrwali kryzysy, teraz prezentują wspólny podcast

Katarzyna Nosowska dla Max

W ramach działań wspierających wprowadzenie marki na rynek, Max zaprosił do współpracy wybitną polską artystkę - Katarzynę Nosowską. Tak  powstała niezwykła piosenka “Tylko to co chcę”. Tekst utworu oddaje w pełni to co Max ma do zaoferowania swoim oglądającym. Max to pełne spektrum emocji, doświadczeń i przeżyć. To „pauza od trosk”. Można z nim „bez zadyszki zwiedzać świat”, „przeżyć romans ze snu, bez ryzyka, nie swój”, „szlochać, łamać się w pół, chociaż dramat nie mój”.   

„Tylko to co chcę” - o piosence

Utwór „Tylko to co chcę” został napisany i zaśpiewany przez Katarzynę Nosowską. Za muzykę i produkcję odpowiedzialny jest Michał FOX Król. Do utworu został zrealizowany teledysk w reżyserii i według scenariusza Jacka Kościuszko. Materiał powstał w nowoczesnym studio TVN XR w Sękocinie.