Twoje 5 Minut 2 - kiedy? Friz zna już zwycięzców programu!

2022-12-07 16:27
Friz
Autor: screen z YT: Karol Friz Wiśniewski/ PRZEGRANY MUSI POWIĘKSZYĆ USTA...

Friz zna już zwycięzców Twoje 5 Minut 2. Karol Wiśniewski zdradził, że finał programu przeszedł już do historii. Jednak oczywiście nie dla wszystkich. Fani z niecierpliwością oczekują na... pierwszy odcinek internetowego reality-show od Friza.

Twoje 5 Minut 2 to wielka szansa dla wszystkich, którzy marzą o tym, by współpracować z Frizem i Ekipą. Każdy, kto chciałby być influencerem i rozwijać swoje zainteresowania miał szansę zawalczyć o udział w wyjątkowym programie Karola Wiśniewskiego. Pierwsza edycja Twoje 5 minut odniosła ogromny sukces, a zwycięzcy - Hania, Faustyna i Bartek, wraz z Wiktorią i Mortalcio stworzyli kanał GENZIE, który subskrybuje ponad 1,15 mln osób. Do wygrania był również wieloletni kontrakt. Obecnie cała uwaga Friza poświęcona jest na projekcie Twoje 5 minut. Drugi sezon wzbudza wielkie emocje w środowisku internetowym. Tym razem w stawce programu znalazło się, razem ze współpracą i kontraktem, będzie 100.000 złotych. Friz, w swoim mediach społecznościowych, co jakiś czas uchylał rąbka tajemnicy i zdawał relacje z kolejnych wyzwań oraz perypetii uczestników programu. Choć ich imiona i ksywki nadal pozostają tajemnicą, to okazuje się, że Karol Wiśniewski wie już, kto został zwycięzcą Twoje 5 Minut 2!

Friz dostanie sporą kasę? Wszystko dzięki jednemu z członków Ekipy

Zdradzam jak się robi rapowy HIT [RÓB RAP] | ESKA XD - Ale to już było #63

Twoje 5 minut 2 - kiedy?

Zwycięzcy Twoje 5 Minut 2 zostali już wybrani! Friz zdradził, że finał programu odbył się 4 grudnia 2022. Z kolei dzień później miało miejsce wielkie świętowanie. Pierwszy odcinek T5M2 został już zmontowany i najprawdopodobniej będzie trwał 1,5 godziny. Choć nie jest jeszcze znana oficjalna data premiery, to jedno jest pewne - fani powinni przygotować się na solidną porcję nowości od Karola. Odcinki Twoje 5 Minut 2 będą pojawiały się aż do kwietnia 2023. Wszystko wskazuje na to, że zwycięzców programu poznamy dopiero na wiosnę.

Friz komentuje koniec daily od Genzie. Podjął decyzję, co dalej z twórcami

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze