Genzie

i

Autor: Screen z filmu na YT: Genzie/CZY TO JUŻ KONIEC GENZIE?

Friz komentuje koniec daily od Genzie. Podjął decyzję, co dalej z twórcami

2022-11-27 12:02

Koniec daily od Genzie jest nieunikniony. Twórcy tworzą swoje autorskie konta, a uwaga Friza skupiona jest na drugiej edycji Twoje 5 minut. Karol Wiśniewski podjął decyzję, co dalej z twórcami Genzie.

Friz skomentował koniec daily od Genzie. Karol Wiśniewski podjął decyzję odnośnie twórców i projektu. Obecnie cała uwaga Friza poświęcona jest na projekcie Twoje 5 minut 2. Nagrodą za pierwszą edycję był długoletni kontrakt i udział w projekcie Genzie, który miał trwać rok. Grupa influencerów nagrywała daily, czyli codziennie wrzucalła materiały z wyzwań, zakładów i challegne. Filmy zostały znakomicie przyjęte przez fanów i miały ogromne wyświetlenia. Ich treści codziennie, bezproblemowo osiągały ponad pół miliona wyświetleń. Przez 365 dni zobaczyliśmy 365 unikatowych filmów, w których przyjaciele pokazywali nam jak wygląda ich życie i jakie relacje między nimi panują. Grupa influencerów stworzona przez Friza kończy jednak nagrywanie daily, a twórcy zakładają swoje kanały i coraz częściej nagrywają solo. Karol Wiśniewski powiedział, co dalej z Genzie

Wersow - dziewczyna Friza i najpopularniejsza influencerka w Polsce. Kobieta sukcesu to mało powiedziane!

SEKRETY GENZIE, HITY NA KATAR 2022, NAJCZĘŚCIEJ KRADZIONE AUTA, UBIERAM SIĘ W DYSKONCIE | ESKA XD #061

Genzie - Friz ma pomysł, co dalej

Koniec daily od Genzie jest nieunikniony. Twórcy, na fali popularności, zakładają swoje kanały. Friz skomentował ich dalsze plany.

Paradoks końca daily genzie polega na tym, że będzie niebawem tyle kanałów od genzie, że tygodniowo zamiast 7 będzie pojawiało się 9-12 filmów łącznie - na kanałch wszystkich Genziakow.

Karol Wiśniewski podjął decyzję, co dalej z grupą przyjaciół i ich filmami.

Nitrozyniak ROZWALIŁ swój samochód za MILION złotych! Pierwszy komentarz Youtubera!

Zaplanujemy publiki tak, by dalej można było codziennie oglądać te cudowne mordki

Wszystko wskazuje na to, że grupa influencerów stworzona przez Friza nadal będzie aktywnie działań na YouTube. Fani powinni przygotować się na sporą dawkę nowego kontentu oraz ciekawych treści.