Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 8 - kto wygrał i co działo się 13.04.2019?

2019-04-14 8:29
Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 8 - kto wygrał i co działo się 13.04.2019?
Autor: M. Zawada Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 8 - kto wygrał i co działo się 13.04.2019?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 odcinek 8. obfitował w niesamowite metamorfozy i... zaskakujące rozstrzygnięcia. Kto za kogo się przebrał? Kazik Mazur wcielił się w Pawła Kukiza, Ela Romanowska przeistoczyła się w Seana Kingstona, a Antek Smykiewicz zaśpiewał Without You głosem Ushera! Relacja z odcinka ósmego i galeria zdjęć do wglądu na ESKA.pl

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 odcinek 8 - kto wygrał? Co się działo? Podsumowanie odcinka podrzucamy w tym miejscu na ESKA.pl. Ósmy odcinek 11. edycji show za nami! Wielkie gwiazdy polskiej sceny weszły w skórę największych muzycznych ikon. Była Agnieszka Chylińska, Barbra Streisand, Jan Panasewicz, Paweł Kukiz czy chociażby Usher. Czek na 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny wygrał Staszek Karpiel – Bułecka, który po głosowaniu jury zajmował ostatnie miejsce. W tabeli awansował po głosowaniu uczestników!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 8 - co się działo?

W ósmym odcinku jako pierwszy w roli George’a Harrisona na scenie pojawił się Staszek Karpiel – Bułecka. Zaśpiewał piosenkę „Got My Mind Set On You”.

Najlepszym fragmentem tego występu był ku mojemu zaskoczeniu fragment taneczny. To był taki moment, który nas tu wszystkich podniósł z krzesła i też jestem zachwycony tym, że wplotłeś elementy góralskie – mówił ze śmiechem Kacper Kuszewski

Marta Wiejak wylosowała utwór „Memory” śpiewany przez Barbrę Streisand w musicalu „Koty”.

Dla mnie to było wszystko bardzo pięknie i precyzyjnie wykonane – podsumowała występ Kasia Skrzynecka.

Iga Krefft przeistoczyła się w Whitney Houston w hicie „How Will I Know”.

Iga serce mi rośnie ze szczęścia jak na ciebie patrzę , bo byłaś absolutnie wiarygodna (…). W twoim wieku ludzie na świecie robią karierę, stają się gwiazdami, czego ci z całego serca życzę – komplementował aktorkę Paweł Królikowski.

Ela Romanowska zamieniła się w Seana Kingstone’a w utworze „Beautiful Girl”.

Masz niebywały dystans do siebie. Dzięki temu masz elastyczność i odwagę, żeby się wcielić w cokolwiek i kogokolwiek – mówiła Małgorzata Walewska. 

Katarzyna Dąbrowska stała się Agnieszką Chylińską i wykonała „Królową łez”.

Bardzo ci gratuluję, że dzisiaj poszłaś na całość. Bo po prostu to było szalone – stwierdziła Kasia Skrzynecka. 

Antek Smykiewicz wcielił się w Ushera i wykonał piosenkę „Without You”.

No po prostu Antek jaki wokal, po prostu pięknie, pięknie – zachwyciła się Małgorzata Walewska, która oklaskiwała występ na stojąco.

Kamil Pawelski przeistoczył się w Janusza Panasewicza w „Zamkach na piasku”.

Z podziwem, z szacunkiem i z przyjemnością patrzyłem na twoje dokonania drogi Lady Pank – mówił Paweł Królikowski.

Kazik Mazur jako Paweł Kukiz wykonał „Całuj mnie”.

– Jesteś takie aktorzysko, że nam tu nie starcza skal ocen – chwaliła Kazika Kasia Skrzynecka. – Pamiętasz jak ci mówiłam, że czekam na taką rolę. No to właśnie na tę czekałam i doczekałam się. Po prostu jesteś wspaniały – dodała Małgorzata Walewska.

Kasia Skrzynecka, Małgorzata Walewska oraz Kacper Kuszewski przyznali najwyższe noty Kazikowi Mazurowi a Paweł Królikowski – Katarzynie Dąbrowskiej. Pierwsze trzy miejsca zajmowali: Kazik, Katarzyna Dąbrowska i Iga Krefft. To co nastąpiło później to wydarzenie bez precedensu w historii programu. Ostatni w tabeli był Staszek Karpiel – Bułecka, jednak głosami uczestników to właśnie on wygrał program.

Porozmawiamy sobie w kanciapie – mówił wzruszony Staszek odbierając czek na 10 tysięcy złotych.

Swoją nagrodę przekazał Hospicjum dla Dzieci Alma Spei z Krakowa. A w kolejnym odcinku:

  • Marta Wiejak – Mick Jagger (The Rolling Stones)
  • Antek Smykiewicz – James Bay
  • Ela Romanowska – Kelly Osbourne
  • Kamil Pawelski – Jimmy Helms (London Beat)
  • Iga Krefft – Bruno Mars
  • Katarzyna Dąbrowska – Amy Winehouse
  • Kazik Mazur – Karin Stanek
  • Staszek Karpiel – Bułecka – Andrzej Zieliński (Skaldowie).
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze