Twoja Twarz Brzmi Znajomo: najczęściej oglądane metamorfozy w historii show! Kto na pierwszym miejscu?

2019-03-12 15:22
twoja twarz brzmi znajomo
Autor: Materiały prasowe

Za nami setny odcinek najpopularniejszego w sobotnie wieczory show, czyli” Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Program od ponad pięciu lat emisji jest niekwestionowanym liderem w trakcie jego nadawania. Przez ten czas biorący w nim udział artyści przekazali na cele charytatywne już dwa miliony złotych i przeszli ponad 800 metamorfoz. A oto top ten najchętniej oglądanych występów wszystkich edycji show w serwisie YT!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to wyjątkowy program, który pokochało tysiące Polaków. Podziwiać możemy gwiazdy, które przemieniają się na naszych oczach w słynnych muzyków. Na scenie pojawiały się już największe legendy z Polski i zagranicy. Niektóre metamorfozy widzowie pokochali jednak bardziej niż inne. Które z nich są najczęściej odtwarzanymi na serwisie YouTube? 

Zobacz też: Kontrowersje wokół teledysku Tulii - z klipu usunięto scenę!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - najlepsze występy! 

To te występy najbardziej podobały się widzom Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Zobaczcie 10 najpopularniejszych metamorfoz, które królują w serwisie YouTube! Znajdziecie je w naszej galerii. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze