Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 8 - Kazik Mazur jako Paweł Kukiz! [WIDEO]

2019-04-13 16:05
Kazik Mazur jako Paweł Kukiz! Metamorfoza w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13.04.2019 [WIDEO]
Autor: M. Zawada Kazik Mazur jako Paweł Kukiz! Metamorfoza w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13.04.2019 [WIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 kwietnia, to odcinek, w którym zobaczymy kilka świetnych i zaskakujących jednocześnie metamorfoz. Widzów z fotela podniesie Kazik Mazur, który wejdzie w skórę Pawła Kukiza! Jak wypadnie śpiewając hit Całuj mnie? Przekonajcie się oglądając wideo na ESKA.pl!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo odcinek 8, to już dla niektórych uczestników ostatnia szansa, by powalczyć o udział w wielkim finale 11. edycji. Na razie na prowadzeniu znajduje się Elżbieta Romanowska, która wcielała się m.in. w Ewę Farną, Seana Kingstona, czy Missy Elliott. Drugie miejsce i trzynaście punktów straty do popularnej aktorki ma Marta Wiejak i Kazimierz Mazur. To właśnie bohater serialu Na Wspólnej w ósmym odcinku polsatowskiego show podniesie widzów z foteli. Wszystko za sprawą przeistoczenia się w Pawła Kukiza!

Zobacz: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 6.04 - kto wygrał 7. odcinek? Nie obyło się bez niespodzianek! [GALERIA]

Kazik Mazur jako Paweł Kukiz - metamorfoza

Trudno nie lubić Kazika Mazura, który ciepłem i dowcipem potrafi zjednać sobie nawet najzimniejsze serce. W 7. odcinku oczarował uczestników i jurorów wcieleniem w Janusza Gniatkowskiego w Piosence Kubańskiej i wygrał. W najbliższą sobotę wcieli się w Pawła Kukiza i wykona piosenkę Całuj mnie. Widać, że dużo pracował nad odtworzeniem tej postaci, a efekty są naprawdę imponujące. 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w sobotę 13 kwietnia o godzinie 22:20 w Polsacie!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze