Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Gosia Andrzejewicz jako Beata Kozidrak. Co za głos!

2020-10-30 15:22 Ewelina Kulasza
Gosia Andrzejewicz jako Beata Kozidrak
Autor: Fot. M. Zawada Gosia Andrzejewicz jako Beata Kozidrak

Twoja Twarz Brzmi Znajomo, to nie tylko metamorfozy uczestników show, ale również gorące emocje! W najnowszym, półfinałowym odcinku na scenie jako Beata Kozidrak wystąpi Gosia Andrzejewicz! Ten głos i charakteryzacja zrobią na was ogromne wrażenie! Musicie zobaczyć to wideo. My jesteśmy w szoku!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Gosia Andrzejewicz jako Beata Kozidrak. Co za głos! W najbliższym odcinku uwielbianego przez widzów show - Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Gosia Andrzejewicz zagości na scenie jako Beata Kozidrak. Zaśpiewa jedną z najpopularniejszych piosenek wokalistki Ta sama chwila. Przygotujcie się na wielkie muzyczne emocje! Gosia Andrzejewicz opowiadała Maćkowi Dowborowi o artystce w następujący sposób: Beata Kozidrak ma kawał głosu, podobno aż cztery oktawy. Nie wiem, czy ja wyciągnę te nutki wysokie, które są w piosence. Naprawdę byłam przerażona. Po chwili dodała jeszcze: uwierz mi, wcześniej nie miałam tych dźwięków, więc jak zaśpiewałam, to mówię: o, udało się, (…) ale czy ja to powtórzę? Prowadzący show Maciek dodał, że Gosia musi wyglądać dostojnie, seksownie, elegancko z klasą. Gosia na te słowa aż się roześmiała!

Mój strój mi na pewno w tym pomoże. Mam piękną suknię z trenem, na trenie napisany tekst piosenki, także jakbym miała jakieś wątpliwości..

Jesteście ciekawi jak wygląda i śpiewa Gosia? Naszym zdaniem doskonale! Zobaczcie fragment show poniżej.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Gosia Andrzejewicz jako Beata Kozidrak
Najnowsze