Gosia Andrzejewicz na językach słuchaczy. Po latach zachwyca jeszcze bardziej!

2020-09-30 15:04 Ewelina Kulasza
Gosia Andrzejewicz
Autor: VIPHOTO/East News Gosia Andrzejewicz

Gosia Andrzejewicz po latach zachwyca jeszcze bardziej! To wszystko dzięki temu, że pojawiła się w rozrywkowym programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Po każdym występie Gosi robi się w sieci naprawdę bardzo głośno. Wielkie 'wow' robią nie tylko jej spektakularne metamorfozy, ale również barwa głosu!

Tej artystki nie trzeba nikomu przedstawiać, bo każdy kto ją widzi, od razu wie, że to Gosia Andrzejewicz. To o niej w ostatnim czasie jest naprawdę bardzo głośno! Wszystko za sprawą jej udziału w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Piosenkarka znana z takich hitów jak Trochę ciepła, Lustro czy też Pozwól żyć, pojawiła się w 13. edycji muzycznego show i szokuje wszystkich swoimi metamorfozami, ale także barwą swojego głosu. Od emisji pierwszego odcinka Gosia Andrzejewicz jest na językach słuchaczy. Nic dziwnego, po latach zachwyca jeszcze bardziej! Najgłośniej zrobiło się w momencie, kiedy wokalistka wygrała trzeci odcinek programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. To właśnie wtedy na scenie wcieliła się w swoją ulubioną idolkę Mariah Carey, wykonując przepiękną piosenkę Without You z jej repertuaru.

Kiedy w 2004 roku zaczęła debiutować w branży muzycznej, szybko stała się wielką gwiazdą. Jej piosenki śpiewał każdy, teledyski wzbudzały zachwyt w niejednej osobie, a na koncertach gromadziła się spora publiczność. Wtedy z pewnością Gosia Andrzejewicz nie sądziła, że znajdzie się w programie, w którym będzie tak perfekcyjnie wcielać się w gwiazdy z branży muzycznej. Co o Gosi Andrzejewicz piszą internauci?

Gosia Andrzejewicz - Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Gosia Andrzejewicz zagościła w 13. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, a jej każdy występ w show wywołuje ogromne emocje w jurorach, ale także u widzów. Wokalistka przeszła przez kilka odcinków ogromne metamorfozy, które zapadną w pamięci wielu osób na bardzo długo. Widzowie mogli oglądać ją w roli Mariah Carey, Maryli Rodowicz, Rayana Teddera, Seleny Gomez, czy też Belindy Carlisle. Ostatnio Gosia Andrzejewicz zaśpiewała nawet jako Charlie Puth! Ponowne pojawienie się artystki w mediach i na scenie wywołało wśród wielu osób ogromny zachwyt! 

- Kopara mi odpadła, ona jest bezbłędna. Z kobiet wg mnie najlepsza uczestniczka tej edycji

- Gośka to czarny koń tej edycji! Występ naprawdę dobry - jak dla mnie 10 punktów

- Gosiu byłaś fenomenalna , dla mnie jesteś zwycięzcą programu ... to jaki progres zrobiłaś dzięki niemu to coś niewyobrażalnego. Czekam na spotkanie i to co pokażesz wokalnie na żywo

- Totalny sztosik majstersztyk Gośka mistrzostwo po prostu jestem zachwycona twoim występem szczęka mi opadła z zachwytu

Tak pozytywnych komentarzy pod występami Gosi Andrzejewicz możecie znaleźć jeszcze więcej! Czy po programie Twoje Twarz Brzmi Znajomo, piosenkarka powróci do nagrywania i wyda utwór dla swoich fanów? Póki co nic na ten temat nie wiadomo, jednak możemy dalej zachwycać się wokalem Gosi w telewizyjnym show!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Gosia Andrzejewicz jak Maryla Rodowicz!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze