Twoja Twarz Brzmi Znajomo 6. odcinek - kto za kogo się wcieli? [26.09.2020]

2020-09-23 13:20 Ewelina Kulasza
Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Autor: Materiały Prasowe/Polsat, fot. M. Zawada

Metamorfozy w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, zaskakują z odcinka na odcinek. Talent charakteryzatorów, a także wokal gwiazd nie tylko zachwyca, ale wywołuje również wzruszenie. W poprzednich odcinkach polscy artyści wcielili się we wspaniałych wokalistów z naszego kraju, jak i różnych stron świata. Kto w kogo wcieli się w 6. odcinku? Będziecie w szoku!

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo nie dość, że jest uwielbiany przez wielu widzów, to jeszcze zaskakuje z odcinka na odcinek. To wszystko za sprawą wokalu gwiazd, a także metamorfoz, które odbywają się w show. Wielkie emocje u każdego, niesamowita energia artystów na scenie, a także zdolności charakteryzatorów, którzy swoimi magicznymi sztuczkami robią gwiazdom tej edycji spektakularne metamorfozy! W 5. odcinku programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo również ich nie zabrakło. Filip Gurłacz wcielił się w rolę Agnieszki Chylińskiej i co ciekawe odegrał ją wręcz identycznie! Gwiazda disco polo, czyli Paweł Dudek 'Czadoman' zaśpiewał na scenie jako Ozzy Osbourne i otrzymał od dwóch jurorów owacje na stojąco. Ponadto widzowie mogli oglądać jeszcze: Gosię Andrzejewicz jako Marylę Rodowicz, Kamilę Boruta jako Martina Cintrona, Natalię Avelon jako Dolores O’Riordan, Maurycego Popiela jako LP, Martę Gałuszewską jako Whitney Houston, a także Karola Dziubę w postaci rapera Tymka. To właśnie on wygrał 5. odcinek i odegrał swoją rolę, wręcz oszałamiająco!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Gosia Andrzejewicz jak Maryla Rodowicz!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 6. odcinek - kto za kogo?

Widzowie nigdy nie mogą doczekać się kolejnego odcinka swojego ulubionego programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W najbliższym, szóstym odcinku show, gwiazdy wcielą się w następujące role:

  • Maurycy Popiel - Tom Jones
  • Kamila Boruta - Lady Gaga
  • Filip Gurłacz - Avril Lavigne
  • Marta Gałuszewska - Zdzisława Sośnicka
  • Natalia Avelon - Krzysztof Jaryczewski (Oddział Zamknięty)
  • Gosia Andrzejewicz - Charlie Puth
  • Czadoman - Scott McKenzie
  • Karol Dziuba - Florence Welch (Florence And The Machine).

My już nie możemy się doczekać nowego odcinka, a Wy? Te metamorfozy będą zaskakujące!

Najnowsze