Najrzadziej wybierane imiona w Polsce 2020 to... Dużo zaskoczeń!

2020-09-21 13:51 Ewelina Kulasza
dziecko
Autor: pixabay.com

Do najpopularniejszych imion zalicza się Julia, Zuzanna, Zofia, Antoni, Jan i Kuba. To właśnie je najczęściej wybierają rodzice dla swoich pociech. Zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda sytuacja z imionami, które są najrzadziej wybierane w naszym kraju? Na ESKA.pl zdradzamy wam listę. Przyszykujcie się na sporo zaskoczeń!

Najrzadziej wybierane imiona w Polsce 2020 to... Największy szum jest zawsze dookoła popularnych imion w naszym kraju. Co roku padają pytania, jakie imiona były najczęściej wybierane przez rodziców? Co ciekawe, to właśnie od kilku lat króluje w naszym kraju męskie imię Kuba, a także damskie Julia. Wybór imienia dla potomka nie zawsze jest łatwy. Najczęściej przyszli rodzice sugerują się trendami oraz rankingami w internecie. Ponadto niektórzy z nich biorą również pod uwagę to, aby każdemu się podobało i nie było 'obciachowe'. Nic dziwnego, każdy z nich chce, aby ich pociecha miała ładną wizytówkę w postaci imienia, ponieważ później większość osób zwraca na to uwagę.

Do najpopularniejszych damskich imion w Polsce należą aż dwie królowe. Mowa o Julii i Zuzannie, które wybierają w ostatnim czasie rodzice. Do popularnych imion zaliczają się również: Zofia, Hanna, Maja, Lena, Alicja, Oliwia, Laura, Maria. Co ciekawe, podobnie jest też z męskimi imionami dla dzieci. Od kilku lat w rankingach króluje Jakub, Jan, Filip i Antoni. Ponadto rodzice często nadają swoim synom imiona takie jak: Aleksander, Franciszek, Szymon, Mikołaj, Stanisław, Wojciech. Jakie imiona są wybierane w Polsce najrzadziej? Będziecie w szoku!

Najrzadziej wybierane imiona w Polsce 2020

O najpopularniejszych imionach jest zawsze bardzo głośno. Na ESKA.pl podrzucamy wam listę najrzadziej wybieranych imion w Polsce. Będziecie w szoku, co się na niej znalazło. Prawdopodobnie o istnieniu niektórych imion, dowiecie się właśnie teraz!

Najrzadziej wybierane imiona w Polsce 2020 to:

  • Rebeka
  • Lotta
  • Soraja
  • Zbyszek
  • Tymur
  • Platon
Ten dzieciak podbił świat! Unikalne zdjęcia Roberta Lewandowskiego | Futbologia

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze