Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2020 online - kto wygrał 24.10.2020? Odcinek 10. pełen elektryzujących emocji!

2020-10-25 0:31

Twoja twarz Brzmi Znajomo 24.10.2020 to odcinek pełen wrażeń! Wróciliśmy do miłych wspomnień i posłuchaliśmy hitów Dody, Majki Jeżowskiej i innych znanych artystów! Co jeszcze wydarzyło się w 10. odcinku? Przeczytajcie opis na ESKA.pl!

Spis treści

  1. Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2020 online - kto wygrał 10. odcinek?
  2. Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2020 online - kto za kogo 11. odcinek

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2020 online - kto wygrał 24.10.2020? W 10. odcinku nie zabrakło wrażeń! Już na samym początku odcinka mogliśmy cofnąć się do przeszłości, w której Doda i jej piosenki były prawdziwymi hitami. W 10. odcinku show jako pierwsza na scenie pojawiła się Natalia Avelon jako Doda z czasów Virgin w hicie Szansa. Barwa głosu Dody, technika i maniera śpiewania Dody. Naprawdę słyszałam Dodę w 99 procentach twojego wykonania. Super, bo to jest trudna robota. – chwaliła aktorkę Kasia Skrzynecka. Karol Dziuba wylosował Ini Kamoze i utwór Here Comes The Hotstepper. Maurycy Popiel musiał wcielić się w Jay Kay z Jamiroquai w Cosmic Girl. Czadoman, czyli Paweł Dudek przeistoczył się w Marcina Sójkę w utworze Zaskakuj mnie.Brawo za powściągliwość. Robisz to już kompletnie swobodnie, jak znakomity świetny aktor. Na pierwszym planie jest twoja świetna technika, znakomita praca postaciowa i aktorska, świetne umiejętności wokalne. - powiedziała Kasia Skrzynecka.

Marta Gałuszewska zmierzyła się z postacią Joe Jonasa z DNCE. Zaśpiewała hit Cake By The Ocean z kolei Gosia Andrzejewicz musiała podjąć się naśladowania Majki Jeżowskiej i wykonała jeden z najbardziej znanych piosenek wokalistki A ja wolę moją mamę. – Bardzo ci dziękuję, że znowu miałem pięć lat dzisiaj. Odwzorowałaś Majki barwę, co jest nieprawdopodobne. – powiedział Adam Strycharczuk.

Kamila Boruta zamieniła się w Dextera Hollanda z zespołu The Offspring w hicie Pretty Fly (For A White Guy) . Filip Gurłacz wcielił się w Łukasza Mroza czyli Mroza i zaśpiewał Jak nie my to kto. – Filip, występ absolutnie jeden do jednego. Nie do odróżnienia. Tak genialnie zrobiony wokal. No ja aż nie wierzyłam, że w każdym najdrobniejszym niuansie jesteś w stanie odwzorować głos Mroza w tej piosence. – zachwycała się występem Filipa Kasia Skrzynecka.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2020 online - kto wygrał 10. odcinek?

Uczestnicy zdecydowali, że zwyciężczynią 10. odcinka została Kamila Boruta. Czek o wartości 10 tysięcy złotych przekazała Fundacji Dom w Łodzi.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2020 online - kto za kogo 11. odcinek

  • Natalia Avelon – Nelly Furtado
  • Marta Gałuszewska – Shakira
  • Gosia Andrzejewicz – Beata Kozidrak (Bajm)
  • Paweł Dudek Czadoman – Luciano Pavarotti
  • Karol Dziuba – Eleni
  • Maurycy Popiel – Kurt Cobain (Nirvana)
  • Filip Gurłacz – Charles Aznavour
  • Kamila Boruta – Nicholas Petricca (Walk The Moon).
Filip Gurłacz jako Harry Styles w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Zaśpiewał megahit [WIDEO]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze