Ta dziewczyna tańczy jak Michael Jackson! Powtórzyła każdy jego krok

Michael Jackson
Autor: AFP/EAST NEWS

Ta dziewczyna z TikToka tańczy jak Michael Jackson! Powtórzyła jego choreografię jeden do jednego, nawet na nią nie patrząc. Kim jest fenomenalna tancerka, która zachwyca swoimi ruchamy w mediach społecznościowych? Więcej informacji czeka na was na ESKA.pl.

Taniec Michaela Jacksona był bez dwóch zdań jednym z jego największych znaków rozpoznawczych. Jego taneczne kroki przeszły do legendy i są kultowe do dnia dzisiejszego. Taniec króla popu naśladują niemalże wszyscy, jednak mało kto robi to tak perfekcyjne, jak ona! Ta dziewczyna z TikToka potrafi ruchami naśladować niemalże każdego, a na pewno Michaela Jacksona. Nieznana w Polsce tancerka jakiś czas temu opublikowała na swoim profilu w aplikacji TikTok krótki, energiczny filmik, na którym tańczy, tak samo jak Michael Jackson. Co ciekawe, tancerka odwzorowała jego kroki jeden do jednego nawet na nie nie patrząc. Jej taniec był tak naturalny, że spokojnie mogłaby zostać taneczną dublerką króla popu. Kim jest Enola Bedard, ponieważ tak nazywa się roztańczona gwiazda i co o niej wiemy? Dziewczyna jest znaną influencerką! Na Instagramie jej profil obserwuje prawie 100 tysięcy osób, zaś na TikToku jej profil składa się z ponad 3 milionów użytkowników!

Michael Jackson w wykonaniu Enoli Bedard

Enola Bedard odtworzyła układ króla popu! Taniec Michaela Jacksona w jej wykonaniu polubiło ponad 100 tysięcy fanów. Król popu, Michael Jackson zostanie na zawsze zapamiętany! Moja największa inspiracja. - napisała pod nagraniem autorka.

Trendy makijażowe na TikToku! Czy to rzeczywiście działa?
Najnowsze