Twoja Twarz Brzmi Znajomo 24.10.2020: Filip Gurłacz wygląda jak Mrozu! [WIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 24.10.2020: Filip Gurłacz wygląda jak Mrozu! [WIDEO]
Autor: M. Zawada Twoja Twarz Brzmi Znajomo 24.10.2020: Filip Gurłacz wygląda jak Mrozu! [WIDEO]

Filip Gurłacz w Twoja Twarz Brzmi Znajomo był już Bruno Marsem, Agnieszką Chylińską, a ostatnio wcielił się w Harry'ego Stylesa. Teraz czas na kolejną wbijającą w fotel metamorfozę. W 10. odcinku Filip Gurłacz zaśpiewa megahit Jak nie my to kto, pod którym podpisuje się Mrozu!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 24 października, Filip Gurłacz wcieli się w Mroza. Łukasz Mróz, bo o nim mowa, jest wokalistą o ciemnej, bluesowej barwie głosu. Do tej pory wydał 5 albumów, z których dwa uzyskały status złotych a jeden platynowego.

- Z jednej strony barwa, z drugiej strony uśmiech. Z trzeciej strony radość w ruchu połączona z takim charakterystycznym ruchem przy mikrofonie, przy jednoczesnym zachowaniu skromnych środków wyrazu - wylicza w rozmowie z Filipem Maciek Dowbor.

- Jest jeszcze jedna trudność, wyzwanie, które polega na tym, że Mrozu na koncertach jest w klimacie, ale jest bardziej stonowany. W teledysku jest mnóstwo gestów, które są szerokie. Mrozu trzyma mikrofon, stoi szeroko na nogach i daje z siebie wszystko. Teledysk jest tak zmontowany, że to się wydaje szerokie w wyrazie - dodaje Filip i zdradza, że najbardziej obawia się o spójność barwy. Naszym zdaniem zupełnie niepotrzebnie! 

Rozgrzewający Mróz, czyli Filip Gurłacz w hicie Jak nie my to kto [PREMIERA]
Najnowsze