Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12: odcinek 2 pełny emocji! Co się działo 14.09.2019?!

2019-09-15 0:05 RW
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12: odcinek 2 pełny emocji! Co się działo 14.09.2019?!
Autor: M. Zawada Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12: odcinek 2 pełny emocji! Co się działo 14.09.2019?!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12, odcinek 2. obfitował w niesamowite metamorfozy i... zaskakujące rozstrzygnięcia. Kto za kogo się przebrał? Jeremi Sikorski wystąpił jako Dua Lipa, Ewelina Lisowska wylosowała Korę, Adam Strycharczuk wcielił się w The Weeknd a Ewelina Ruckgaber weszła w skórę Linn Berggren. Relacja z odcinka drugiego na ESKA.pl

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14.09.2019 - co się działo w 2. odcinku? Nie brakowało ogromnych emocji, a wszystko to oczywiście za sprawą wyjątkowych metamorfoz. Ewelina Lisowska wcieliła się w Korę i wykonała piosenkę Szare miraże. Kasia Ptasińska przeistoczyła się w Artura Rojka, a Ewelina Ruckgaber sprawdziła się jako Linn Berggren z zespołu Ace of Base.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14.09.2019 - odcinek 2

Jako pierwszy na scenie jako Dua Lipa w New Rules wystąpił Jeremi Sikorski: - Za twój wkład, twoją pracę, precyzję i koncentrację na scenie naprawdę piątka z plusem – ocenił Kacper Kuszewski. Łukasz Zagrobelny wcielił się w Demisa Roussosa w utworze Forever And Ever. – Jestem zaczarowana. O Zeusie! – komplementowała wokalistę Kasia Skrzynecka. Emilia Komarnicka-Klynstra przeistoczyła się w Kate Hudson i zaśpiewała Ciemna Italiano. – Byłaś po prostu srebrną panterą tej sceny – stwierdził Kacper Kuszewski.

Robert Koszucki stał się Jimem Morrisonem i wykonał Riders On The Storm. - Znakomicie oddałeś ten nastrój i nostalgiczny taki powrót do przeszłości. Dziękuję ci bardzo za te wrażenia – powiedziała Małgorzata Walewska. Ewelina Lisowska wylosowała Korę i piosenkę Szare miraże. - Brakło nam Kory nie tak dawno temu. I tutaj po kilku miesiącach przychodzi osoba młoda z jej piosenką i wychodzi jej to po prostu perfekcyjnie! – mówił Paweł Królikowski. Kasia Ptasińska zamieniła się w Artura Rojka w hicie Długość dźwięku samotności. - Słyszymy, że mamy doświadczenia z kimś, kto jest po prostu wyrafinowanym artystą, jakim jest Ptasińska. I śpiewa po prostu rewelacyjnie i robisz nam po prostu wielką frajdę - chwalił Kasię Paweł Królikowski. Adam Strycharczuk wcielił się w The Weeknd i wykonał Starboy. – Bardzo ci gratuluję świetnego występu. Po prostu Starboy jak nic – mówiła Kasia Skrzynecka.

Ewelina Ruckgaber wylosowała postać Linn Berggren z Ace Of Base w All That She Wants. – Znakomicie wcieliłaś się w postać, nawet miałam wrażenie, że twój stosunek do choreografii był trochę bardziej ekspresyjny niż samej autorki – podsumowała żartobliwie Małgorzata Walewska.

Po głosowaniu jurorów szansę na zwycięstwo mieli: Emilia Komarnicka – Klynstra (29 punktów), Kasia Ptasińska (27), Ewelina Lisowska i Robert Koszucki (po 26). Uczestnicy zdecydowali, że zwyciężczynią odcinka, zgromadziwszy 37 punktów, została Kasia Ptasińska. Czek na 10 tysięcy złotych Krzysiowi podopiecznemu Fundacji Caritas w Radomiu.

Najnowsze