Twocolors zagrali specjalnie dla Was! Imprezowy set idealny na jesień

2020-10-03 14:48 Rafał Wróblewski
Twocolors zagrali specjalnie dla Was! Imprezowy set idealny na jesień
Autor: Memo Filiz / Universal Music Poland Twocolors zagrali specjalnie dla Was! Imprezowy set idealny na jesień

Autorzy nowej wersji hitu Lovefool, który w ostatnich tygodniach września i na początku października 2020 - był numerem jeden w zestawieniu najpopularniejszych radiowych hitów - zagrali specjalnie dla Was - dla czytelników ESKA.pl i słuchaczy Radia ESKA. Przegapiliście? Koniecznie nadróbcie zaległości i dodajcie sobie energii na jesień.

Twocolors udowodnili, że świetnie potrafią łączyć electro z melodyjnym popem. A do tego wszystkiego mają świetne wyczucie i smykałkę do tworzenia nowych wersji kultowych hitów. Wiemy to za sprawą megahitu Lovefool, który jest aktualnie najpopularniejszym utworem granym w polskich rozgłośniach radiowych. Nowa odsłona piosenki, za którą oryginalnie podpisuje się The Cardigans, ma blisko 20 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Twocolors, czyli tuż po premierze powiedzieli: - Nie chcieliśmy zrobić zwyczajnego coveru, dodając bit i zwiększając tempo. Naszym celem była reinterpretacja, dodanie ciekawego riffu, linii basowej i podkreślenie melancholii, która kojarzy się z tym kawałkiem.

Twocolors w podziękowaniu za wsparcie zagrali specjalnie dla Was, tylko na ESKA.pl! Ich ponad 30-minutowy set swoją premierę miał w piątek, 2 października. Przegapiliście? Nic straconego - powtórka już zawsze dostępna będzie w tym miejscu na ESKA.pl!

Twocolors zagrali specjalnie dla Was! Imprezowy set idealny na weekend

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze