Twitter - ukrywanie komentarzy. Kiedy nowa opcja serwisu?

2019-03-04 14:12 M.C.
Twitter - ukrywanie komentarzy. Kiedy nowa opcja serwisu?
Autor: MATHIEU PATTIER/SIPA/EAST NEWS Twitter

Jeden z najpopularniejszych serwisów internetowych ciągle się zmienia. Z Twittera korzystają miliony osób na całym świecie. Za jego pomocą można informować o różnych wydarzeniach w krótkich wiadomościach. Pod postami mogą się oczywiście pojawiać komentarze. Właśnie tego dotyczy opcja, której wprowadzenie zaplanowali twórcy serwisu. Dowiedzcie się, kiedy będzie dostępne ukrywanie komentarzy na Twitterze.

Twitter - ukrywanie komentarzy. Kiedy nowa opcja? Takie pytanie mogą sobie zadawać wszyscy internauci, którzy słyszeli już o planach serwisu. Zainteresowanie tematem jest duże, bo na tę funkcję wszyscy czekają od dawna. Codziennie na Twitterze użytkownicy z całego świata publikują miliony wiadomości. Pod każdą z nich mogą się pojawiać komentarze. Do tej pory autor posta nie miał możliwości moderowania komentarzy i reakcji pod swoim wpisem. Niedługo ma się to zmienić.

Przeczytaj też: Czarny Messenger - jak włączyć ciemny motyw w aplikacji?

Ukrywanie komentarzy i reakcji na Twitterze. Jak to będzie wyglądało?

Informacje o planach Twittera ujawniła Jane Manchun Wong. Internautka i programistka znana jest z tego, że wyszukuje świadczące o wprowadzaniu nowych opcji zmiany w kodzie źródłowym serwisów internetowych. Dzięki niej wiele osób dowiedziało się między innymi o zmianach na Facebooku.

Wong odkryła, że Twitter zamierza wprowadzić funkcję, dzieki której autor tweeta będzie mógł usunąć wybrane komentarze, odpowiedzi i reakcje. Nie będą one widoczne ani dla autora, ani dla pozostałych użytkowników. W menu pojawi się nowa ikona, dzięki której będziemy korzystać z opcji.

Kiedy będzie dostępne ukrywanie komentarzy na Twitterze?

Twitter potwierdził informacje, do których dotarła Wong. Kiedy więc możemy się spodziewać uruchomienia opcji? Twórcy serwisu zdradzili, że w ciągu kilku miesięcy mają wystartować testy nowej funkcji. Można więc ostrożnie zakładać, że ukrywanie komentarzy na Twitterze będzie dostępne dla wszystkich użytkowników jeszcze w 2019, lub na początku 2020 roku.

Przeczytaj też
Asystent Google - najlepsze suchary internetowego pomocnika

Autor: ROBYN BECK/AFP/East News

Google asystent

Asystent Google pomoże zrobić zakupy online, sprawdzi kursy walut i... opowie suchara. Najlepsze "żarty" internetowego pomocnika zebraliśmy na ESKA.pl.

Najnowsze