Messenger, WhatsApp i Instagram w jednym? Facebook chce połączyć aplikacje

2019-01-28 13:51 M.C.
Facebook
Autor: East News / Cedric Hatto

Facebook przygotowuje się do połączenia Messengera, WhatsAppa i Instagrama! Jak będzie to wyglądało? Czytajcie na ESKA.pl.

Messenger, WhatsApp i Instagram w jednym - to plany Facebooka na połączenie trzech popularnych aplikacji. Wszystkie one są własnością firmy Marka Zuckerberga i korzystają z nich miliony osób na całym świecie. Prace nad zintegrowaniem już trwają. Czy to oznacza, Messenger, WahatsApp i Instagram przestaną działać jako osobne aplikacje?

Połączenie Instagrama, Messengera i WhatsAppa - jak to będzie działać?

O planach Facebooka jako pierwszy poinformował The New York Times. Ponoć pomysł wyszedł od samego Zuckerberga. Jak miałoby to działać? Nie musicie się obawiać, że Instagram, Messenger i WhatsApp przestaną być osobnymi apkami.

Asystent Google - najlepsze suchary internetowego pomocnika

Aplikacje zachowają swoją odrębność, a do połączenia dojdzie na głębszym poziomie. W ten sposób wiadomości będą mogły bez przeszkód przemieszczać się pomiędzy apkami. Przykładowo - użytkownik Messengera będzie się mógł skomunikować z kimś, kto ma tylko Instagrama.

Kiedy zakończą się prace nad połączeniem Messengera, Instagrama i WhatsAppa? New York Times donosi, że może sie to stać pod koniec 2019 lub na początku 2020 roku.

Najnowsze