Tulia - piosenka Rzeka powoduje ciarki na plecach! Nowa płyta zachwyci fanów [WIDEO]

2019-11-23 11:33 RW
Tulia - piosenka Rzeka powoduje ciarki na plecach! Nowa płyta zachwyci fanów [WIDEO]
Autor: okładka singla Rzeka Tulia - piosenka Rzeka powoduje ciarki na plecach! Nowa płyta zachwyci fanów [WIDEO]

Tulia powraca z magnetycznym singlem Rzeka, do którego powstał zachwycający teledysk. To nowe rozdanie i nowa jakość dla zespołu, który teraz występuje jako trio. Rzeka zapowiada drugi album zespołu, który ukaże się na początku 2020 roku. Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

Tulia Biczak, Patrycja Nowicka i Dominika Siepka, czyli Tulia, nie rezygnują z charakterystycznych białych głosów, dzięki którym muzykę zespołu pokochali fani w całej Polsce i nie tylko. Dziewczyny nie osiadają jednak na laurach i dbają o to, by w premierowym materiale nie zabrakło zaskoczeń, smaczków i zaskakujących rozwiązań produkcyjnych. Przedsmakiem tego, co czeka nas w nowym rozdaniu Tulii, jest singiel Rzeka. Jak mówią wokalistki:

Wszyscy zmieniamy się, tak jak zmienia się i rozwija rzeka. Nasz początek, nasze źródło zostawiamy za sobą. Zapraszamy Was do nowego etapu, do biegu wypełnionego po brzegi nową energią i emocjami. Rzeka jest Wasza. Niech Was porwie i orzeźwi.

Tulia - piosenka Rzeka

Do singla powstał zachwycający teledysk zrealizowany przez Michała Pańszczyka. Rzeka to pierwsza zapowiedź drugiej płyty zespołu Tulia. Premiera krążka zaplanowana jest na luty 2020. Szczegóły wkrótce!

Najnowsze