Selena Gomez - płyta SG2 spełnieniem marzeń fanów! [PREMIERA, PIOSENKI]

2019-11-22 16:18
Selena Gomez - płyta SG2 spełnieniem marzeń fanów! [PREMIERA, PIOSENKI]
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Selena Gomez - płyta SG2 spełnieniem marzeń fanów! [PREMIERA, PIOSENKI]

Selena Gomez nagrała płytę - na potwierdzenie tej wiadomości czekali fani na całym świecie! Kiedy premiera roboczo nazwanego SG2? Jakie piosenki znajdą się na wyczekiwanym wydawnictwie? Przekonajcie się sami - sprawdzając na ESKA.pl

Selena Gomez - płyta SG2 zapowiedziana! Artystka ogłosiła datę premiery wyczekiwanego krążka, 22 listopada. Album promują single Lose You To Love Me i Look At Her Now. Pierwszy nr 1 okazał się przełomowy dla Seleny Gomez - to pierwsza piosenka, z którą artystka trafiła na szczyt Billboard Hot 100. Artystka napisała utwór wspólnie z Julią Michaels, Justinem Tranterem oraz Mattiasem Larssonem. Lose You To Love Me błyskawicznie trafiło na szczyt najpopularniejszych utworów w Spotify, Apple Music czy iTunes. Obecnie singiel jest w top 10 Top 40 Radio i przekroczył liczbę 335 mln streamów. Do kawałka powstał teledysk w reżyserii Sophie Muller. Na liczniku wybiło niemal 150 mln wyświetleń.

Selena Gomez zaskoczyła wszystkich, bo zaledwie 24 godziny po premierze Lose You To Love Me udostępniła kolejny premierowy utwór, Look At Her Now. Artystka oznajmiła, że to „specjalny prezent dla wszystkich fanów, jak również podziękowała za „motywowanie do bycia najlepszą wersją siebie”. Współautorami piosenki są Julia Michaels, Justin Tranter oraz Ian Kirkpatrick, a za klip ponownie odpowiada Sophie Muller.

Selena Gomez - płyta SG2: PIOSENKI i PREMIERA

Płyta Seleny Gomez pojawi się na muzycznym rynku 10 stycznia 2020. Oficjalny tytuł i pełną tracklistę poznamy wkrótce. Warto dodać, że Lose You To Love Me to 29. piosenka w karierze Gomez, która trafiła do Billboard Hot 100, z czego 14 jej utworów dotarło do Top 20. Wokalistka ma łącznie osiem piosenek w Top 10, a do tej pory najwyższą pozycją było miejsce 5. z Same Old Love i Good For You. Bad Liar zostało okrzyknięte najlepszą piosenką 2017 przez Billboard.

W ciągu ostatnich miesięcy Selena Gomez współpracowała m.in. z Bennym Blanco, J Balvinem i Tainy – I Can’t Get Enough, jak również z DJ Snake, Ozuną i Cardi B w Taki Taki. Łączna liczba streamów całego katalogu Gomez przekracza 20 miliardów streamów.

Najnowsze