Tromba porównał Marcysię i Murcix do Wersow. Fani MOCNO się zagotowali!

2022-09-06 10:50
Tromba porównał Marcysię i Murcix do Wersow. Fani MOCNO się zagotowali!
Autor: FAME MMA Tromba porównał Marcysię i Murcix do Wersow. Fani MOCNO się zagotowali!

Tromba wypowiedział się w temacie rozpadu Ekipy, a także swoich przemyśleniach na temat tworzenia filmów przez członków projektów. Internauci nie kryją zaskoczenia ze względu na wyznanie, które dotyczy narzeczonej Karola Wiśniewskiego, czyli Wersow. Co takiego powiedział?

Spis treści

  1. Tromba o Wersow - co powiedział?

Tromba o Ekipie Friza wywołał ogromne zamieszanie w internecie. Przedstawił swoje przemyślenia, które jednym się spodobały, a wśród drugich wywołały irytację. O tym, że Ekipa Friza kończy nagrywanie, takie jak znaliśmy, informowaliśmy w kwietniu 2022 roku. Nasze doniesienia potwierdziły się 30 lipca 2022. Karol Wiśniewski i Weronika Sowa zorganizowali huczną parapetówkę, pokazując swoim przyjaciołom nową, luksusową willę. Internauci od razu zauważyli, że brakuje na niej ludzi, którzy przez kilka lat współtworzyli projekt Ekipa. Był to jednocześnie oczywisty sygnał, iż to koniec Ekipy Friza, co wywołało ogromne zamieszenie. Sytuacja bardzo zdenerwowała wiernych widzów, ponieważ ekipowicze po przeprowadzce do osobnych mieszkań rozstali się ze sobą bez słów wyjaśniających. Nie było wspólnego filmiku, podziękowań i wyjaśnień dotyczących rozstania. Co więcej pomiędzy Youtuberami miała powstać drama, która tak bardzo poróżniła twórców, że niektórzy z nich przestali się obserwować w mediach społecznościowych. Teraz oliwy do ognia dolał Tromba, który udzielił wywiadu, w ramach serii Żurnalista. Rozmowy bez kompromisów. Mateusz Trąbka mówił o tym, że być może kiedyś, ktoś zdradzi, co się wydarzyło pomiędzy twórcami. Dodał również, iż nigdy nie byli grupą taką jak Team X, gdzie "wszyscy nagrywają na siebie filmiki". Zapewnił, że Ekipowicze wywodzą się z prawdziwej przyjaźni. Uwagę internautów przykuł przede wszystkim fragment, na którym Tromba opowiada o popularności Wersow i określa fanów Ekipy jako "chorągiewy".

Friz kupił fance bilety na koncert Harrego Stylesa! Jego reakcja zaskoczyła wszystkich

MANESKIN vs NIRVANA | ESKA XD - Ale to juz było! #56

Tromba o Wersow - co powiedział?

Tromba w rozmowie z Żurnalistą opowiedział o tym, jak wyglądało życie ekipowiczów, zdradził swoje plany na przyszłość, ale odniósł się również do twórczości narzeczonej Karola Wiśniewskiego, czyli Wersow.

W międzyczasie Wersow nagrywa filmy takie same, jak Murcix i Marcysi. Nie że jeden do jednego takie same, siedzi i np. zadaje pytania w Czy to prawda, że... Ludzie mówią "wow, Ty to się starasz", a dziewczyny w tym samym momencie mają pojazd, że nuda

- stwierdził Tromba i dodał, że fani Ekipy szybko zmieniają zdanie odnośnie tego, kogo lubią i wolą oglądać:

Ludzie powybierali sobie osoby i gdzieś ta niesprawiedliwość w widzach, odbieraniu nas przez widzów, chorągiewy no!

Pojawiło się kilka kopii tej wypowiedzi w internecie. Jedna z najpopularniejszych trafiła na TikToka, gdzie ludzie mocno się zagotowali. Postanowili odpowiedzieć Trombie:

  • On ma problem o to że ludzie mają wybór i wolą oglądać wersow niż marcysie XDD;
  • on chyba nie wie że tu chodzi tez o osobowość, o energię życiową i zapał do pracy który widać u Weroniki;
  • Marcysia od dawna miała nudne odcinki w których nic z siebie nie dawała , tymczasem Wersow 24h w innym kraju XD;
  • Wera przyciąga uwagę bo jednak robi coś co lubi. Nagrywa lumpeksy, filmy związane z modą którą się interesuje np. Z Pauliną z którą ma dobry vibe.;
  • Czyli jednak zazdrość rozdzieliła ekipę;
  • Czy tylko ja uwazam, że przez Marcysie i trombe ekipa się rozpadła?;
  • On chyba zapomniał że seria "czy to prawda że" była u Weroniki od początku otwarcia jej kanału;

- piszą fani Ekipy na profilu @ekipatomy na TikToku. A jakie jest Wasze zdanie w tej kwestii? Dajcie znać w sondzie poniżej!

Sonda
Czy podzielasz zdanie Tromby z Ekipy Friza o filmach Wersow vs Marcysia i Murcix?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze