Friz kupi fance bilety na koncert Harrego Stylesa. Wzruszający gest

i

Autor: Screen z YT: TA IMPREZA SKOŃCZYŁA SIĘ BEZ NICZEGO W JACUZZI !!! / Karol Friz Wiśniewski, screen z Twittera:FRIZtoja

Friz kupił fance bilety na koncert Harrego Stylesa! Jego reakcja zaskoczyła wszystkich

2022-09-05 17:10

Nie miała pieniędzy na bilet na koncert Harrego Stylesa w Polsce. Napisała więc do Friza z prośbą o niestandardowy prezent. Takiej odpowiedzi się nie spodziewała! Youtuber zaskoczył internautów niesamowicie wzruszającym gestem. Friz postanowił spełnić marzenie jednej z fanek i kupił jej bilet na koncert Harrego Stylesa!

Friz kupił fance bilety na koncert Harrego Stylesa w Polsce. Friz spełnił marzenie fanki Harrego. Muzyk niedawno ogłosił drugą część swojej europejskiej trasy koncertowej. W 2023 roku Harry ma dać kilkanaście koncertów w Europie. Na rozkładzie jazdy znalazła się też Polska. Chociaż do koncertu jest jeszcze rok, to już dzisiaj (01.09) ruszyła sprzedaż biletów na koncert Harrego Stylesa w Warszawie. Takie wejściówki to spory koszt. Niestety, nie wszyscy mogą pozwolić sobie na taki duży wydatek. Jedna z fanek Harrego postanowiła w tej sprawie zwrócić się do Friza. Dziewczyna napisała post na Twitterze, w którym poprosiła youtubera o to, by sfinansował jej wejściówkę na występ Harrego, ponieważ ona nie ma zbyt wielu pieniędzy. Odpowiedź zaskoczyła i wzruszyła internautów! Okazało się, że Friz ma naprawdę wielkie serce.

Friz i Wujek Łuki mają pomysł na życie. Będziecie w szoku, co wymyśliła Ekipa Holding!

Hity lata 2022 - te piosenki będą towarzyszyć nam w tegoroczne wakacje

Koncert Harrego Stylesa - Friz

Dziewczyna napisała, że zależy jej na bilecie VIP, ale jej możliwości finansowe nie są wystarczające, by spełnić swoje marzenie.

hejka friz mam sprawe. harry styles bedzie mial koncwrt na narodowym a ja nie mam pieniedzy na bilet vip. kupilbys mi go?

Takiej odpowiedzi na post dziewczyny nie spodziewał się chyba nikt! Reakcja Friza zaskoczyła dziewczynę.

Czvjnik szczerze o Frizie. Youtuber nie przebierał w słowach!

Który sektor i jaka cena?

Ta z kolei przyznała, że jeszcze nie wie jaka dokładnie może być to kwota, jednak sugerując się cenami na zagraniczne bilety, może ona wynieść około 800 złotych.

jonny’s place jeszcze nie wiem jaka cena z tych co pokazuja za granica to +/- 800 zl a sprzedaz bedzie 1 wrzesnia o 10 dopiero

Co na to Friz? Youtuber nie zastanawiał się zbyt długo. Zaproponował, że jeżeli kwota nie będzie wyższa niż 1,5 tysiąca, to spełni marzenie dziewczyny.

Mogę do 1.5k ci ogarnąć ten bilet

Dziewczyna podziękowała Frizowi za ogromny gest. Przyznała, że jest niesamowicie szczęśliwa.

nie wyobrazasz sobie co wlasnie dla mnie robisz w tym momencie. dla niektorych to glupi bilet, ale dla mnie to spelnienie najwiekszego marzenia i masz tak cudowne i dobre serce, ja nie wiem co powiedziec, po prostu… dziekuje ci z calego serca

Okazało się, że to nie sen! Friz naprawdę zdecydował się na to, by kupić fance Harrego bilety na jego koncert. Co więcej, youtuber udowodnił, że ma naprawdę wielkie serce i zorganizował specjalny konkurs, w którym do wygrania były dodatkowe 4 wejściówki na koncert!

Sonda
Co sądzisz o reakcji Friza na prosbę dziewczyny?