Tromba nago w filmie Mini Majka! Ogromna wpadka członków Ekipy Friza

i

Autor: screen z filmu na YouTube: KUPUJE EKIPIE PREZENTY NA LITERE ICH IMIENIA / YouTube.com/MINI MAJK Tromba nago w filmie Mini Majka! Ogromna wpadka członków Ekipy Friza

Tromba nago w filmie Mini Majka! Ogromna wpadka członków Ekipy Friza

2022-01-04 9:50

2022 rok dla członków Ekipy Friza zaczął się niezbyt dobrze. Członkowie najpopularniejszego projektu zaliczyli ogromną wpadkę, która być może odbije się na ich przyjaźni. Mowa o Mini Majku, który nie zweryfikował treści, jakie pojawiły się na jego kanale i zapewne przez przypadek opublikował wizerunek Tromby nago! Poznajcie szczegóły zaistniałej sytuacji już teraz.

Spis treści

  1. Tromba nago - wpadka Mini Majka

Tromba nago w filmie Mini Majka to jeden z najgorętszych i najbardziej komentowanych tematów ostatnich kilkunastu godzin. Można twierdzić, że filmy twórców popularnego projektu to często materiały mające na celu podbicie wyświetleń. Tym razem jednak doszło do wpadki, jakiej nikt nie planował. Mateusz Krzyżanowski, czyli Mini Majk od ponad roku regularnie publikuje treści na swoim mającym ponad 1,5 miliona subskrypcji kanale. 2022 rok postanowił rozpocząć od filmu, a tak naprawdę relacji z wręczenia noworocznych prezentów dla swoich przyjaciół. Każdemu osobiście dostarczył podarunek, który jest na pierwszą literę ich imienia. Wszystkim z domu Ekipy Friza zakupił podarunek, który jest na pierwszą literę ich imienia. Karol Wiśniewski otrzymał książkę, Marcysia maseczki, a Mateusz Trąbka, czyli Tromba dostał maszynkę do golenia, grę Monopoly oraz mandarynki.

Wersow zarabia WIĘCEJ niż 50 tysięcy? Wardęga o KOSMICZNEJ kwocie dziewczyny Friza!

Kim są ludzie EKIPY [FRIZ, WERSOW, TROMBA, MINI MAJK] | ESKA XD - Hotplota #25
Sonda
CZY WPADKA WPŁYNIE NA KARIERĘ TROMBY?

Tromba nago - wpadka Mini Majka

Mini Majk postanowił osobiście, każdemu z członków Ekipy Friza, wręczyć noworoczny prezent. Gdy przyszedł czas na Trombę, ten brał prysznic, o czym poinformowała Marcysia. Nie przeszkodziło to jednak Majkowi, który postanowił wejść do łazienki z wszystko rejestrującym operatorem kamery.  W pierwotnej wersji filmu widać było, że Trąbka jest całkowicie nagi. Jego postać, w całej okazałości, odbijała się w lustrze. Niedługo później, gdy twórcy zauważyli wpadkę, nałożono cenzurę:

Tromba nago w filmie Mini Majka! Ogromna wpadka członków Ekipy Friza

i

Autor: screen z filmu na YouTube: KUPUJE EKIPIE PREZENTY NA LITERE ICH IMIENIA / YouTube.com/MINI MAJK Tromba nago w filmie Mini Majka! Ogromna wpadka członków Ekipy Friza

Nie przeszkodziło to internautom, którzy robili screeny nagiego Trąbki. Nieźle musiał być wku*wiony Tromba. Z Tromby się teraz śmieją w internecie - skomentował Sylwester Wardęga, podczas swojej transmisji 2 grudnia 2022. Niewątpliwie wpadka Mini Majka i Tromby miała wpływ na wyświetlenia filmiku. Wideo w dwa dni od premiery przekroczyło 260 tysięcy wyświetleń, w momencie, gdy inne filmy na kanale Mateusza Krzyżanowskiego mają od 120-370 tysięcy wyświetleń w kilka tygodni czy miesięcy.

Friz - miesięczne zarobki pod lupą! To TYLE ma wpływać na konto Karola Wiśniewskiego