The Voice Kids - Doda

i

Autor: AKPA

Programy

Trenerzy The Voice Kids byli pod wrażeniem. Jej występ skomentowała nawet Doda

2023-03-27 10:00

Miejsc w drużynach trenerów The Voice Kids 6 jest już coraz mniej, dlatego eksperci z ogromnym skupieniem przysłuchują się temu, co prezentują młodzi wokaliści. Niedawno ich uwagę zwróciła dziesięciolatka, która już w pierwszych sekundach występu udowodniła, że ma niezłego pazura. Jej dobór repertuaru doceniła nawet sama Doda!

Trenerzy The Voice Kids byli pod wrażeniem jej mocnego głosu oraz rockandrollowego stylu. Młoda wokalistka wzięła na warsztat hit, który zna niemal każdy i dała prawdziwy popis swoich umiejętności wokalnych. Eksperci docenili nie tylko jej rockową duszę, ale również ogromną charyzmę i otwartość. Dziesięciolatka szczególnie zaskarbiła sobie sympatię chłopaków z Afromental, którzy szybko zorientowali się, że na scenie stoi prawdziwa gwiazda z mocnym pazurem. Występ Justyny Rawskiej w The Voice Kids skomentowała nawet Dorota Rabczewska, która niezwykle ucieszyła się z tego, jaki utwór zdecydowała się wykonać młoda wokalistka. Doda pogratulowała Justynie i przyznała, że będzie trzymać za nią kciuki w dalszych etapach.

Rozłożyła trenerów Voice Kids na łopatki, ale odpadła. Fani się nie zgadzają!

Kultowe piosenki z bajek | Dokończ Piosenkę #9

Justyna Rawska - The Voice Kids

Justyna Rawska w The Voice Kids wykonała utwór zespołu Virgin - Szansa. Jej rockowy głos oraz umiejętności wokalne zostały docenione przez Tomsona i Barona, którzy zdecydowali, że chcą, by młoda wokalistka dołączyła do ich drużyny.

Śpiewasz i wyglądasz stylowo. Występ nie był doskonały, ale czujemy z wujkiem Tomkiem potężny potencjał rockandrollowy i charyzmę sceniczną. (...) Czujemy potencjał!

Słuchaj Justynka już cię bardzo lubię. Myślę, że to jest najlepsza droga, żebyśmy się poduczyli. (...) Fantastycznie umiesz przekazać energię. Popracujemy trochę nad intonacją, ponieważ czasami jak śpiewasz mocno to sama się potrafisz zagłuszyć i wtedy dźwięki lekko uciekły, ale najważniejsze jest to, że potrafiłaś do nich wrócić i zakończyłaś z powrotem bardzo ładnie, wiedziałaś gdzie się trzeba znaleźć. Mi też czasami dźwięki uciekają jak śpiewam za głośno, wiem jak jest.

Choć Cleo nie odwróciła swojego fotela, to przyznała, że Justyna ma ogromny talent, a jej rockowa dusza idealnie komponuje się z tym, jak wygląda.

Fani mają już swoją faworytkę Voice Kids 2023. "Do finału, a później na Eurowizję Junior!"

Justynka, czuć już pazura, czuć Doroty pazura też było, nie? To było naprawdę bardzo bardzo dobre!

Podobne zdanie miał Dawid Kwiatkowski, który zdecydował się zrobić Justynie nie małą niespodziankę. Tuż po jej znakomitym występie wykręcił numer i zadzwonił do Dody, by opowiedzieć jej o tym, co właśnie wydarzyło się na scenie.

Cześć kochana, słuchaj. Siedzę teraz na fotelu w The Voice Kids, sorry, że tak z zaskoczenia, ale przyszła taka słodzika 10-letnia i śpiewała twoją piosenkę tak pięknie. Jesteśmy na wizji, chciała cię po prostu pozdrowić.

Z telefonu słychać było, że Dorota jest bardzo zadowolona z tego, jaką piosenkę wybrała Justyna.

Wow, gratuluję kochana!

Listen on Spreaker.