The Voice Kids

i

Autor: AKPA

Rozłożyła trenerów Voice Kids na łopatki, ale odpadła. Fani się nie zgadzają!

2023-03-21 11:56

Tytuł najlepszego dziecięcego głosu w Polsce, to marzenie wielu młodych wokalistów. Utalentowana młodzież robi wszystko, by przekonać do siebie trenerów The Voice Kids 2023. To w ich rękach ważą się losy wielu wokalistów. Czasem jednak eksperci podejmują takie decyzje, z którymi kompletnie nie zgadzają się fani programu. Tak było i tym razem.

Wokalistka rozłożyła trenerów The Voice Kids na łopatki. Jej delikatne wykonanie hitowego utworu z pewnością zapamiętają na długo. Dwunastolatka udowodniła, że ma predyspozycje do tego, by w przyszłości zrobić karierę. Eksperci programu niemal jednogłośnie przyznali, że dziewczyna ma świetny, delikatny wokal i długo zastanawiali się, czy odwrócić swoje fotele. Ostatecznie jednak Dawid Kwiatkowski, Cleo oraz Tomson i Baron zdecydowali, że wysłuchają całego występu odwróceni tyłem tak, jak ma to miejsce w początkowej fazie występu. To nie spodobało się widzom programu, którzy uważają, że dwunastolatka powinna przejść do kolejnego etapu, by w pełni zaprezentować swoje możliwości wokalne. Co więcej, tuż po jej występie zrozpaczony był nawet sam Dawid Kwiatkowski.

Uszczypliwe komentarze w Voice Kids. Trenerzy dali ponieść się emocjom

Jakie piosenki królują na polskich ulicach? | Dokończ piosenkę Best off

The Voice Kids - Gosia Manthey

Gosia Manthey w The Voice Kids 2023 udowodniła, że jest naprawdę odważną, młodą wokalistką. Podczas przesłuchań w ciemno wykonała utwór Dawida Kwiatkowskiego - Bez Ciebie. Trenerzy docenili jej delikatny wokal wokal już w pierwszych sekundach występu.

Jaki falsecik ładny! - przyznała Cleo.

Śpiewa bardzo ładnie - dodał Tomson.

Z kolei Dawid Kwiatkowski przyznał, że dwunastolatka, wybierając utwór, postawiła się przed nie lada wyzwaniem.

Wiecie, że to jest fajnie i niefajnie, nie? Presja...(...) Śpiewa ładnie, ale pokaż mi zadziora, żebym ja wiedział, że on jest.

Jednak mimo wielu pozytywnych komentarzy, które trenerzy wygłosili podczas jej występu, wokalistka nie przeszła do kolejnego etapu. Dawid Kwiatkowski przyznał, że Gosia jest naprawdę utalentowana. Jego obawy sprawił jednak fakt, że podczas występu nie pokazała wszystkich swoich możliwości wokalnych.

Fani Voice Kids 6 mają swojego faworyta. Tym wykonaniem rozłożył trenerów na łopatki

Odwracając się bałbym się, że musiałbym całe trio dostosować do twojego delikatnego głosu. Może masz lekkiego zadziora gdzieś i ta piosenka nie dała ci wystarczająco miejsca. Było to zaśpiewane naprawdę, naprawdę dobrze.

Podobnego zdania była Cleo.

Przepięknie zaśpiewałaś. Pokazałaś lekkość, subtelność, delikatność. Zabrakło mi chociaż jednego momentu, który by mnie uspokoił, że twój głos jest jeszcze mocniejszy niż to, co zaprezentowałaś.

The Voice Kids - widzowie są rozczarowani

Widzowie The Voice Kids 2023 nie kryją swojego oburzenia tym, że Gosia nie przeszła do kolejnego etapu programu. Przyznają, że trenerzy nie dali jej możliwości, aby w pełni zaprezentowała swoje umiejętności wokalne. Według fanów muzycznego show, dwunastolatka zasługiwała na to, by dołączyć do którejś z drużyn i udowodnić, że jest świadomą wokalistką.

To było świetne wykonanie! Kompletnie nie rozumiem decyzji trenerów...

Ewidentnie umiała śpiewać, nawet jeśli wykonała piosenkę w jakimś zamulonym aranżu

Niewytłumaczalna decyzja!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE