Antonina Witkosz - The Voice Kids

i

Autor: Screen z YT: The Voice Kids Poland/Tosia Witkosz - „Adore You” - Przesłuchania w ciemno | The Voice Kids Poland 6

Fani mają już swoją faworytkę Voice Kids 2023. "Do finału, a później na Eurowizję Junior!"

2023-03-17 9:55

Ogromna wrażliwość, niezwykłe umiejętności wokalne i wspaniała umiejętność interpretacji. To najczęstsze komentarze, które pojawiają się pod występami jednej z uczestniczek tegorocznej edycji The Voice Kids. Trenerzy są zachwyceni jej magicznym występem. Z kolei internauci nie ukrywają, że jest ona bezsprzeczną faworytką programu.

Widzowie The Voice Kids mają swoją faworytkę. Według nich wokalistka ma ogromne szanse na to, aby wygrać program. Podczas przesłuchań w ciemno piętnastolatka udowodniła, że pozostali uczestnicy Voice Kids 2023 mają się czego obawiać. Fani doceniają jej wrażliwość i wróżą jej wielką karierę. Liczą również na to, że udział w programie umożliwi jej reprezentowanie naszego kraju na Eurowizji Junior, ponieważ, jak podkreślają, z nią mamy ogromne szanse na to, by kolejny raz wygrać konkurs. Wystarczył jeden występ, by piętnastolatka została okrzyknięta główną faworytką programu. Podobnego zdania są trenerzy, którzy uznali jej występ za magiczny. Chcąc usłyszeć jej głos jeszcze raz poprosili nawet, by wykonała kolejny utwór. Swoim występem udowodniła, że jest kompletną wokalistką, która ma szanse zostać wielką gwiazdą.

Dawid Kwiatkowski nie może sobie tego wybaczyć. Uczestniczka Voice Kids postawiła sprawę jasno

Kultowe piosenki z bajek | Dokończ Piosenkę #9

Antonina Witkosz - The Voice Kids

Antonina Witkosz w The Voice Kids podbiła serca trenerów. Jej umiejętności wokalne zostały docenione przez każdego z ekspertów, dzięki czemu utalentowana piętnastolatka odwróciła wszystkie fotele. Podczas przesłuchań w ciemno wykonała hit Harrego Stylesa Adore You. Dawid Kwiatkowski przyznał, że jej występ był niesamowity.

To było trochę dziwne, ale fajnie dziwne, ale tak fajnie dziwne. Użyłaś swojej maniery, ale w bardzo dobrym znaczeniu tego słowa. Nie było tego za dużo. Zaczarowałaś. I czaruj, czaruj nam w tym programie.

Cleo nie ukrywała, że Tosia idealnie pasuje do jej drużyny.

Uszczypliwe komentarze w Voice Kids. Trenerzy dali ponieść się emocjom

To było coś magicznego. Zabrałaś mnie tą muzyką, wykonaniem, twoim głosem i bardzo mi się podobało, jak ty czułaś tę piosenkę. Zamknęłaś się gdzieś w sobie, ale to było twoje. Przyznam, że szukam właśnie takich oryginalnych głosów.

Zachwycony Baron poprosił Tosię, by wykonała jeszcze jedną piosenkę. Młoda wokalistka postawiła na utwór Anny Jantar - Wielka dama tańczy sama. Jej interpretacja utwierdziła trenerów w tym, że piętnastolatka znajduje się w odpowiednim miejscu. Podobne zdanie mają fani programu, którzy szybko okrzyknęli ją faworytką tegorocznej edycji Voice Kids.

głos tej edycji 😳

Mam wrażenie, że nawet jeśli nie wygra programu, to jeszcze o niej usłyszymy.

Mega dojrzałe, świadome i przepiękne wykonanie obu utworów 🤩🎶gratuluję Tosia 🙌

Już wiem kto wygra tą edycje❤️❤️❤️ cudowny głos wspaniala dziewczynka ❤️

Antonina Witkosz nie tylko śpiewa, ale również gra na gitarze i pisze. Piętnastolatka kocha poezję i często przelewa swoje myśli na papier. Fani Voice Kids zwracają uwagę na to, że Tosia jest kompletną artystką, która przy odpowiednim poprowadzeniu kariery, ma szanse zostać wielką gwiazdą.