Tom Odell w Polsce 2024 - kiedy i gdzie wystąpi? Polscy fani usłyszą Another Love na żywo!

i

Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Tom Odell w Polsce 2024 - kiedy i gdzie wystąpi? Polscy fani usłyszą "Another Love" na żywo!

KONCERTY

Tom Odell w Polsce 2024 - kiedy i gdzie wystąpi? Polscy fani usłyszą "Another Love" na żywo!

2023-10-23 12:26

Tom Odell ogłosił trasę koncertową na 2024 rok! Artysta wystąpi w ramach "The Black Friday Tour" w kilku miejscach w Europie i będzie to największe tournee w karierze wykonawcy hitu "Another Love". Kiedy wystąpi w Polsce? Gdzie kupić bilety? Poznajcie najważniejsze szczegóły już teraz!

Spis treści

  1. Tom Odell w Polsce 2024 - data, miejsce
  2. Tom Odell w Polsce 2024 - bilety

Tom Odell w Polsce 2024 - data, miejsce, bilety, czyli trzy podstawowe kwestie w temacie koncertu tego wykonawcy. Artysta w drugiej połowie października 2023 ogłosił szczegóły swojej nadchodzącej trasy koncertowej, która rozpocznie się w marcu 2024 roku i obejmie koncerty w Wielkiej Brytanii oraz Europie. Zapowiadana trasa koncertowa będzie największą w dotychczasowej karierze Toma i jest następstwem ogłoszenia premiery długo wyczekiwanego, nowego albumu, "Black Friday", który ukaże się 26 stycznia. Album jest dostępny w przedsprzedaży. 

Koncerty w Polsce 2024 - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Michał Szpak przyszedł ze swoją siostrą na koncert! Gwiazdor rzadko się z nią pokazuje

Tom Odell w Polsce 2024 - data, miejsce

Trasa koncertowa rozpocznie się w Glasgow, następnie artysta odwiedzi Manchester i Wolverhampton, a punktem kulminacyjnym będzie występ w Londynie w Roundhouse. Po występach w Wielkiej Brytanii Tom wystąpi w europejskich miastach, w tym w: Paryżu, Amsterdamie, Berlinie i Warszawie. Wspierać go będą: Sofia Isella w Wielkiej Brytanii i Wasia Project w Europie. W naszym kraju artysta wystąpi już 27 marca 2024. Miejscem jest COS Torwar i zdecydowanie nie może Was zabraknąć!

Tom Odell w Polsce 2024 - bilety

Bilety trafią do ogólnej sprzedaży 27 października o godzinie 11:00. Fani, którzy zamówią w przedsprzedaży nadchodzący album “Black Friday” z jego oficjalnego sklepu przed 24 października o 18:00 BST uzyskają dostęp do ekskluzywnej przedsprzedaży w dniu 25 października o godzinie 10:00 czasu brytyjskiego.

Tom Odell - piosenki, kariera, sukcesy

Zdobywca prestiżowych nagród BRIT i Ivor Novello, Tom Odell cieszy się imponującą karierą od ponad dekady. Artysta ma na koncie 5 docenionych albumów, które przyniosły mu 28 milionów słuchaczy miesięcznie na Spotify, 4 miliardy streamów w dotychczasowej karierze i 8 milionów zasięgu na różnych platformach social media. Nadchodzący nowy album “Black Friday” pokazuje, że Tom Odell wkracza w nowy, bogaty muzyczny rozdział w swojej podróży jako piosenkarz, autor tekstów, muzyk i producent. Uzbrojony w nowo odkryte poczucie wolności i kreatywnej kontroli, zaprezentuje hipnotyczny kalejdoskop organicznie skonstruowanych piosenek, nagranych w jego studiu, z gitarą na kolanach, gdzie śpiewał i nagrywał piosenki w taki sam sposób, w jaki zostały napisane, czyli z czystą autentycznością. Delikatna perkusja i bas, wraz z pięknymi aranżacjami smyczkowymi dopełniają intymności i tęsknoty, które przenikają się przez cały czas. “Black Friday” będzie wspaniałym powrotem dla wieloletnich wielbicieli, jednocześnie zdobywając nowe rzesze fanów.

Tom udostępnił do tej pory dwa utwory z nowej płyty, "Somebody Else", który pojawił się wraz z ogłoszeniem albumu, oraz tytułowy numer "Black Friday". Singiel "Black Friday" został wydany w zeszłym miesiącu i był jednym z najwyżej notowanych, nowych utworów na brytyjskiej liście przebojów, wprowadzając Toma do pierwszej setki najczęściej streamowanych artystów na świecie, z 2 milionami streamów tylko pierwszego dnia i 20 milionami streamów do tej pory. Zapadająca w pamięć i niezaprzeczalnie odnosząca się do rzeczywistości ballada "Black Friday" odbija się szerokim echem, generując liczny content od fanów na TikTok i 150 milionów wyświetleń na platformie. Wyjątkowa więź, jaką publiczność ma z piosenką, jest namacalna, o czym świadczy filmik, na którym Odell wykonuje utwór na koncercie jeszcze przed jego wydaniem. Przebojowy utwór Toma "Another Love" również stał się viralem w 2022 roku, co zaowocowało ponad 4 milionami odtworzeń na TikTok, ponad dwoma miliardami streamów i miejscem w pierwszej dziesiątce na brytyjskiej oficjalnej liście przebojów i amerykańskiej liście Hot AC Chart. Piosenka stała się również hymnem w filmach protestacyjnych przeciwko wojnie na Ukrainie.

(materiał prasowy Live Nation Polska)