Tokio Hotel w zupełnie nowej odsłonie! Ta piosenka jest nowym hitem

2021-02-09 11:46
Tokio Hotel
Autor: ASSOCIATED PRESS/East News

Pamiętacie zespół Tokio Hotel? To oni zadebiutowali w branży muzycznej w 2005 roku ze swoim pierwszym singlem Durch den Monsun. Chłopaki oczarowali nie tylko niemiecką publiczność, ale także wiele nastolatek w naszym kraju. Teraz wrócili w nowej odsłonie i zaprezentowali kawałek w całkiem innym klimacie niż dotychczas. Ten numer jest nowym hitem w sieci!

Tokio Hotel to zespół, który w 2001 roku powstał z inicjatywy braci bliźniaków Billa i Toma Kaulitzów. Następnie do chłopaków dołączyli koledzy Gustav Schäfer, a także Georg Listing i tak właśnie wszystko się zaczęło. Swój największy debiut osiągnęli w 2005 roku, kiedy to światło dzienne ujrzał kawałek Durch den Monsun. Piosenka od razu stała się hitem nie tylko w Niemczech, ale również w Polsce. Wokaliści w szybkim tempie zdobyli sławę, ale także skradli serce niejednej fanki. Byli prawdziwymi idolami, a plakaty z ich wizerunkiem można było dostrzec w pokoju u niejednej nastolatki. W którymś momencie Tokio Hotel jakby przestało istnieć. Mówiło się o nich coraz mniej, a niektórzy zapomnieli o ich istnieniu. Co ciekawe w 2010 roku, bracia Kaulitz przeprowadzili się z Niemiec do Stanów Zjednoczonych, ponieważ chcieli zaczerpnąć trochę prywatności i poszukać inspiracji do dalszej twórczości.

Tokio Hotel kiedyś i dziś

Tokio Hotel - nowości muzyczne 2021

Grupa Tokio Hotel nigdy nie przestała tworzyć i śpiewać. Członkowie zmienili swój wizerunek, a także muzyczny styl. Największą przemianę można zauważyć jednak u Billa, ponieważ po jego czarnej fryzurze i ciemnym makijażu, nie zostało już ani śladu! Teraz chłopaki wrócili na scenę z przytupem i niedawno zaprezentowali swój najnowszy popowy hit White Lies. Numer jest nie tylko energiczny, ale brzmi również bardzo klubowo. Co ciekawe, promuje ich nadchodzący, szósty studyjny krążek, a w nowym singlu towarzyszy im duet Vize. Posłuchajcie poniżej, jak brzmi nowość z 2021 roku od chłopaków z grupy Tokio Hotel. Będziecie zaskoczeni!

Sonda
Słuchałaś/eś Tokio Hotel?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze