TKM & Marianne i wakacyjny klimat w Domowym Graniu! Letni koncert, TYLKO na ESKA.pl!

i

Autor: MyMusic TKM & Marianne i wakacyjny klimat w Domowym Graniu! Letni koncert, TYLKO na ESKA.pl!

TKM & Marianne i wakacyjny klimat w Domowym Graniu! Letni koncert, TYLKO na ESKA.pl

2020-07-06 19:01

TKM & Marianne, czyli duet, którego utwory pokochali internauci. Praktycznie każdy ich numer pojawia się w karcie na czasie w serwisie YouTube, a co więcej zbiera kilka milionów wyświetleń. Teraz popularny duet zagrał dla Was, w ramach Domowego Grania na ESKA.pl!

TKM & Marianne w Domowym Graniu, to spełnienie marzeń tysięcy osób, które śledzą ich poczynania. Nic dziwnego, w końcu to duet, który nigdy nie zwalnia tempa i cały czas dąży do przodu! Na kanale, który subskrybuje blisko 350 tysięcy osób, ostatnie teledyski tych gwiazd mają miliony wyświetleń. Mowa chociażby o klipie Ja i Ty (10 milionów wyświetleń), Ona i ja (6 milionów wyświetleń), Laj Laj Laj (13 milionów wyświetleń). Na antenie Radia ESKA premierowo mogliście usłyszeć kołyszący kawałek Lecimy po więcej. 

W czasie Domowego Grania nie zabrakło wakacyjnych rytmów. TKM & Marianne zagrali m.in. numer pt. Polaroid, w którym usłyszycie latynoamerykańskie brzmienia. Ekskluzywny koncert TKM & Marianne na ESKA.pl miał miejsce 6 lipca 2020 o godzinie 18:00! Przegapiliście? Zobaczcie go już teraz poniżej!

TKM & Marianne i wakacyjny klimat w Domowym Graniu!