TikTok wprowadza łapki w dół. To nie jedyna zmiana w aplikacji!

2022-09-26 15:13
TikTok
Autor: Canva

TikTok wprowadza kolejną rewolucję! Tym razem, użytkownicy będą mogli poinformować o swoim niezadowoleniu. W jaki sposób? Tę funkcję znamy już z innych platform i aplikacji od lat, chodzi o łapki w dół. Kiedy będziemy mogli je zostawić? Wzięliśmy aplikację pod lupę!

TikTok nieustannie wprowadza nowe funkcje w swojej aplikacji. Użytkownicy co chwilę są zaskakiwani nowościami i innowacyjnymi rozwiązaniami. Aplikacja swoim rozwojem chce przyciągnąć kolejnych odbiorców i utrzymać obecnych użytkowników. Niedawno pisaliśmy o TikTok Now, czyli funkcji, która będzie przypominać użytkownikom, by dzielili się filmami i nagraniami z miejsc, w których aktualnie się znajdują. Wcześniej TikTok wprowadził tzw. sklepy ze świeżą żywnością, czyli możliwość złożenia zamówienia na zakupy spożywcze przez aplikację. Tym razem jednak mowa o czymś zupełnie innym! Nowa funkcja TikToka znana jest nam już z innych platform społecznościowych i aplikacji. Jednak dla miłośników muzycznej aplikacji to nowość, która może im się naprawdę spodobać! Chodzi o łapki w dół na TikToku. Jednak ich użycie nie będzie tak oczywiste, jak mogłoby się wielu wydawać.

TikTok Now - nowa funkcja na platformie. Jak działa i czym jest?

ESKA XD #039 - TIKTOK TRENDY 2022, STRANGER THINGS 4, RAJSKIE WAKACJE BEZ ŚNIEGU

TikTok- łapki w dół

Nowość na TikToku. Aplikacja wprowadziła system negatywnych ocen w sekcji komentarzy. Tuż obok ikony serduszka pojawi się opcja pozwalająca dać tzw. łapkę w dół przy konkretnym komentarzu. Ich liczba nie będzie widoczna, a inni użytkownicy nie zostaną o tym poinformowani. Właściciel komentarza również nie uzyska informacji o negatywnej reakcji na jego wpis. Funkcja ma pozwolić użytkownikom aplikacji oznaczać nieodpowiednie lub nieistotne komentarze pod filmami.

TikTok wprowadza nową funkcję. Snapchat i Instagram mają podobną już od dawna

TikTok - nowa funkcja

Łapki w dół na TikToku to nie jedyna zmiana. Aplikacja rozszerza również limit znaków, które użytkownik może wykorzystać w opisie dodanego filmu. Na samym początku limit wynosił tylko 150 znaków. Z czasem został on zwiększony do 300. Jednak tym razem TikTok zdecydował, że twórcy będą mogli zamieszczać aż 2200 znaków!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze