TikTok sklepem ze świeżą żywnością? Nowa funkcja aplikacji

2022-08-05 12:22
TikTok
Autor: Pixabay.com

Wielka rewolucja TikToka! Aplikacja wykorzystuje popularność i rozszerza swoją działalność. Tym razem mowa o zakupach spożywczych przez aplikację. Czy nowa funkcja już działa? Co można kupić? Sprawdziliśmy, o co dokładnie chodzi!

Co to jest TikTok Shop? Co kupić na TikToku? Dzięki TikTokowi i niektóre z przepisów zyskały ogromną popularność. Trendy kulinarne na TikToku zdobywają dziesiątki tysięcy serduszek i wygenerowały ponad 26 miliardów wyświetleń. Użytkownicy mogą kupić świeże jedzenie bezpośrednio ze stron marek w aplikacji. Produkty pochodzą od lokalnych dostawców m.in. Pasta Evangelists, The Fish Society i The Veg Box Company. Zakupy na TikToku będą strzałem w dziesiątkę? Patrick Nommensen z działu e-commerce TikToka wyjaśnił skąd pomysł na zamawianie jedzenia na TikToku.

Teksty z TikToka, które zawładnęły aplikacją. One zostaną w Twojej pamięci na zawsze!

TikTok TRENING. TRENDY NA 2022 | ESKA XD - Fit vlog #39

TikTok ułatwił odkrycie marek i twórców żywności, a na platformie mamy aktywną społeczność miłośników jedzenia. Umożliwienie markom i dostawcom świeżej żywności sprzedaży bezpośrednio naszej społeczności poprzez bezproblemową transakcję w sklepie TikTok to logiczny kolejny krok

Obecność na tej platformie to ogromna szansa dla nowych marek spożywczych, które szukają możliwości wejścia na rynek.

TikTok Shop - zakupy na TikToku

Jak działa sklep na TikToku? Aby złożyć zamówienie na TikToku, użytkownicy muszą zainstalować aplikację i wejść na stronę sklepu danej marki. TikTok oferuje sprzedawcom współpracę z influencerami, możliwość prowadzenia transmisji na żywo oraz udzielania ekskluzywnych rabatów na wybrane produkty. Z funkcji na razie można korzystać tylko w Wielkiej Brytanii. Nowa funkcja działa od 1 sierpnia. Czy TikTok Shop zyska popularność? A może w przyszłości wejdzie na polski rynek?

TikTokerka nagrała filmik, który zszokował wiele osób. Co tak oburzyło internautów? [WIDEO]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze