TikTok

i

Autor: pixabay/StefanCoders

TikTok Now - nowa funkcja na platformie. Jak działa i czym jest?

2022-09-19 9:48

Rewolucyjne zmiany na TikToku. Aplikacja wprowadza nowa funkcję, która ma pomóc w autentycznym wyrażaniu siebie. Według TikTok Now liczy się to, co dzieje się tu i teraz. Na czym polega nowa funkcja TikToka? Kiedy nowe rozwiązanie zadebiutuje w Polsce? Sprawdź, co potrafi TikTok Now!

TikTok nie przestaje zaskakiwać. Popularna aplikacja co rusz wprowadza kolejne innowacyjne rozwiązania, które mają podnosić jakość doświadczeń użytkowników. Tym razem, aby utrzymać dotychczasowych użytkowników i przyciągnąć świeżych TikTok wprowadza nową funkcję. Aplikacja postanowiła uruchomić całkowicie nową przestrzeń, która skupia się wokół autentyczności. TikTok Now ma pobudzać kreatywność i jeszcze bardziej angażować użytkowników. Nowa usługa dla TikToka jest aż tak ważna, że dostała nawet osobną aplikację. Jednak z nowego formatu korzystać będzie można także z poziomu aplikacji głównej.

WhatsApp ZABLOKOWANY od października 2022. Tysiące użytkowników straci dostęp!

TikTok TRENING. TRENDY NA 2022 | ESKA XD - Fit vlog #39

TikTok Now - co to?

TikTok Now pozwoli na uchwycenie momentów ze swojego życia w 10-sekundowym filmie lub na zdjęciu. TikTok zachęca użytkowników do dzielenia się tym, co aktualnie robią. Celem nowej funkcji jest pozwolenie internautom na wyrażanie siebie w bardziej autentyczny sposób. Aplikacja, w losowych porach dnia, będzie wysyłać użytkownikom przypomnienia, aby wykonać zdjęcie lub nagrać 10-sekundowy filmik, w miejscu, w którym aktualnie się znajdują. Będą mieli na to 3 minuty. TikTok Now uchwyci otoczenie jednocześnie przednim i tylnym aparatem smartfona.

Takiej sytuacji w polskim The Voice of Poland jeszcze nie było! Tomson i Baron zszokowani! [Wideo]

TikTok Now - od kiedy w Polsce?

Od kiedy TikTok Now będzie dostępny w Polsce? Nowa funkcja TikToka będzie dostępna w Polsce już 19 września. Będzie można uruchomić ją na dwa sposoby. Pierwszy to pobranie specjalnej aplikacji TikTok Now. Z nowego formatu korzystać będzie można także z poziomu aplikacji głównej. Już 20 września, funkcja będzie dostępna bezpośrednio na TikToku.