TikTok Learn, czyli nowość w aplikacji, która pomoże ci w nauce zdalnej

TikTok
Autor: Pixabay.com

Filmiki instruktażowe, które należą do najpopularniejszych treści w serwisie YouTube od teraz będą także pojawiały się na TikToku. Okazuje się, że aplikacja testuje nową kartę nauka, która pomoże użytkownikom zdobywać wiedzę. O co chodzi w nowości od TikToka? Wyjaśniamy na ESKA.pl!

TikTok jest właśnie na etapie testowania swojej najnowszej zakładki o nazwie learn, która ma zostać umieszczone w widocznym miejscu obok Karty dla ciebie i Obserwowanie. Nowość Learn on TikTok wkracza do akcji, przede wszystkim dlatego, że filmiki instruktażowe, z których użytkownik może się czegoś nauczyć są najpopularniejsze chociażby w serwisie YouTube. To właśnie takiego rodzaju treści cieszą się największą popularnością w sieci, a także w mediach społecznościowych. Takie edukacyjne rozwiązanie na TikToku z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę, ponieważ oprócz filmików edukacyjnych tworzonych przez użytkowników znajdzie się tam także miejsce na naukę słynnych tiktokowych tańców lub treści, w których użytkownicy wyjaśniają także inne poważne kwestie, nie tylko te rozrywkowe. Nowa zakładka nauka na TikToku sprawdzi się szczególnie w dzisiejszych czasach, w których wszyscy uczniowie oswajają się codziennie z nauką zdalną, a więc wszystkie wskazówki edukacyjne są dla nich niezwykle istotne.

Zakładka nauka na TikToku - kiedy się pojawi?

Na tę chwilę TikTok nie podał daty pojawienia się zakładki nauka, jednak niektórzy użytkownicy już za obserwowali ją na swoim profilu, co oznacza, że w niedalekiej przyszłości pojawi się ona u każdego.

Trendy makijażowe na TikToku! Czy to rzeczywiście działa?
Najnowsze