Thomas Raggi - Maneskin

i

Autor: Instagram.com/thomasraggi__

Thomas Raggi - gitarzysta zespołu Maneskin. Wiek, wzrost, Instagram, dziewczyna

2021-06-29 15:52

Thomas Raggi to jeden z członków włoskiego zespołu Maneskin. Pełni w nim rolę gitarzysty. Ostatnio Polacy mogli go zobaczyć na Polsat SuperHit Festiwal, gdzie pocałował się z wokalistą Damiano David. Widzowie zaczęli zastanawiać się, kim jest młody muzyk. Znaleźliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez internautów.

Thomas Raggi to włoski muzyk, który jest częścią bardzo popularnego zespołu Maneskin. Oprócz niego w skład zespołu wchodzą także wokalista Damiano David, basistka Victoria De Angelis oraz perkusista Ethan Torchio. Wiele osób dostrzegło Thomasa dzięki jego występowi podczas Polsat SuperHit Festiwal, gdzie pocałował się z piosenkarzem Damiano. Moment był szeroko komentowany w mediach. W związku z tym wzrosło zainteresowanie życiem młodego artysty. Co wiadomo na jego temat? Oto kilka faktów.

Thomas Raggi - wiek, wzrost

Thomas Raggi urodził się 18 stycznia 2021 roku w Rzymie. Oznacza to, że w 2021 roku skończył 21 lat. Nie ma oficjalnych informacji na temat jego wzrostu, ale prawdopodobnie ma 187 centymetrów, co oznacza, że jest wysoki.

Wywiad z Maneskin

Thomas Raggi - Instagram

Thomas Raggi podobnie jak inni członkowie zespołu Maneskin jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Na Instagramie można go znaleźć na profilu o nazwie @thomasraggi__. Ma na nim 1,2 miliona obserwujących. Zdjęcia oraz nagrania z jego udziałem pojawiają się także na profilu zespołu Maneskin - @maneskinofficial.

Thomas Raggi - dziewczyna

Thomas Raggi jest w związku? To pytanie zadaje sobie wiele osób. Podobnie jak inni członkowie zespołu Thomas nie mówi dużo na temat swojej prywatności. Według niektórych źródeł, jakiś czas temu miał wyznać, że jest heteroseksualny. Nie wiadomo jednak, czy aktualnie jest z kimś związany.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE