Ethan Torchio - Maneskin

i

Autor: Instagram.com/ethaneskin

Ethan Torchio - perkusista zespołu Maneskin. Wiek, wzrost, Instagram, dziewczyna

2021-06-27 8:48

Ethan Torchio to jeden z czterech członków zespołu Maneskin, który wygrał Eurowizję 2021 z piosenką Zitti e buoni. To młody, przystojny i utalentowany muzyk, który w grupie występuje jako perkusista. Fani włoskiego bandu zastanawiają się, co wiadomo na temat Ethana Torchio. Zebraliśmy najważniejsze informacje.

Ethan Torchio to włoski muzyk, który jest częścią bardzo popularnego zespołu Maneskin. Oprócz niego w skład zespołu wchodzą także wokalista Damiano David, basistka Victoria De Angelis oraz gitarzysta Thomas Raggi. Wiele osób zachyca się Damiano, który uważany jest za niezwykle przystojnego mężczyznę, ale niektórzy zwracają uwagę także na perkusistę z długimi, lśniącymi włosami. To właśnie Ethan Torchio. Co wiadomo na jego temat?

Ethan Torchio - wiek, wzrost

Ethan Torchio urodził się 8 października 2001 roku w Rzymie. Oznacza to, że w 2021 roku skończy 21 lat. Nie ma dokładnych informacji na temat jego wzrostu, ale prawdopodobnie ma około 175 centymetrów.

Eurowizja 2021. Zwycięzca Konkursu Piosenki Eurowizji

Ethan Torchio - Instagram

Ethan Torchio podobnie jak większość młodych osób jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Na Instagramie można go znaleźć na profilu o nazwie @ethaneskin. Ma na nim 1,3 miliona obserwujących. Zdjęcia oraz nagrania z jego udziałem pojawiają się także na profilu zespołu Maneskin - @maneskinofficial.

Ethan Torchio - dziewczyna

Ethan Torchio jest wolny? To pytanie zadaje sobie wiele osób. W porównaniu do innych członków zespołu Maneskin, Ethan nie mówi dużo na temat swojej prywatności. Jakiś czas temu określił się jako osobę "sexuality free", a więc prawdopodobnie jest biseksualny. Nie wiadomo, czy aktualnie jest z kimś w związku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE