The Weeknd

i

Autor: London Entertainment / SplashNews.com/East News

The Weeknd - bilety na koncert w Polsce bez widoku. Promocyjna cena za sam dźwięk

2023-03-08 11:41

Koncert The Weeknd w Polsce zbliża się wielkimi krokami. Już 9 sierpnia artysta zagra dla polskiej publiczności na PGE Narodowym w Warszawie. Jak można się było spodziewać, bilety w regularnej cenie zostały szybko wyprzedane. Do sprzedaży trafiły jednak dodatkowe, promocyjne wejściówki. Fani zapłacą mniej, ale nie będą mogli zobaczyć swojego idola.

The Weeknd w Polsce 9 sierpnia 2023 - dodatkowe bilety trafiły do sprzedaży. Kanadyjski wokalista ma za sobą dwie udane ery muzyczne. Mowa o After Hours i Dawn FM. To właśnie materiał z tych dwóch krążków zdominuje setlistę trasy koncertowej After Hours til Dawn Tour, w ramach której The Weeknd odwiedzi również nasz kraj. Piosenkarz wystąpi przed polską publicznością na PGE Narodowym w Warszawie. Jak można się było spodziewać, wejściówki na show autora hitu Blinding Lights wyprzedały się w błyskawicznym tempie. Wszyscy, którzy marzą o usłyszeniu ulubionego wykonawcy na żywo, mogą spełnić swoje marzenie. Organizator koncertu Live Nation Polska poinformował o dodatkowej puli biletów w promocyjnej cenie. Wynika ona z faktu, iż posiadacze wejściówek nie będą mogli zobaczyć artysty, a jedynie go posłuchać. 

Ariana Grande u The Weeknd. Magiczne połączenie w piosence Die For You

Shake Your Eska #25 | Blinding Lights

The Weeknd - bilety bez widoku

Dodatkowe bilety na wyprzedany koncert The Weeknd na PGE Narodowym 9 sierpnia są już dostępne! Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, iż wejściówki w promocyjnej cenie 221 złotych gwarantują jedynie usłyszenie artysty, a nie zobaczenie go. 

Miejsca bez widoku lecz z zapewnionym dźwiękiem - czytamy w opisie.

Wejściówki można nabywać za pośrednictwem strony www.LiveNation.pl.

Sonda
The Weeknd w Polsce 2023 - czy wybierasz się na koncert?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE