The Voice of Poland: TAKIEJ bitwy jeszcze nie było w historii show. Trenerzy zaniemówili!

The Voice of Poland: TAKIEJ bitwy jeszcze nie było w historii show. Trenerzy zaniemówili!
Autor: Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP The Voice of Poland: TAKIEJ bitwy jeszcze nie było w historii show. Trenerzy zaniemówili!

Ciarki na całym ciele, łzy wzruszenia i wielki szok. Ogromne emocje towarzyszyły osobom będącym w studio nagraniowym, podczas występu uczestników z drużyny Michała Szpaka. Trenerzy zaniemówili, gdy zobaczymy muzyczną rywalizację pomiędzy Weroniką Szymańską a Krystianem Ochmanem. Obejrzyjcie przedpremierowo występ na ESKA.pl!

Spis treści

  1. The Voice of Poland - najlepsza bitwa w historii

Weronika Szymańska i Krystian Ochman zaśpiewali jeden z największych przebojów obecnych czasów czym skradli serca trenerów i widzów. Koniecznie zobaczcie fragment ich występu, który podrzucamy wam na ESKA.pl. Tym bardziej, że przed nami ostatnie muzyczne bitwy jedenastej edycji The Voice of Poland. 30 października poznamy 28. uczestników, po siedmiu z drużyny każdego trenera, którzy przejdą do ostatniego etapu przed odcinkami na żywo - Nokautu.

Zobacz: Michał Szpak ROZPŁAKAŁ się w programie! Trenerzy z przejęciem go pocieszali

The Voice of Poland - najlepsza bitwa w historii

Jednym z duetów walczących o muzyczną karierę na scenie talent show TVP2 będą Weronika Szymańska i Krystian Ochman z drużyny Michała Szpaka. Uczestnicy zaśpiewają poruszający utwór Lovely, pod którym podpisuje się Billie Eilish.

W naszym wideo możecie zobaczyć fragment występu Weroniki i Krystiana, który jest harmonijnym połączeniem doniosłego głosu młodej kobiety z niezwykłą barwą mężczyzny dumnie stojącego obok. Opinie trenerów na temat utalentowanego duetu nie pozostawiają złudzeń, że jest to jedna z najbardziej zaciętych i emocjonalnych muzycznie walk trwającej obecnie edycji The Voice of Poland. 

Było to tak poruszające, że właściwie nie chciałabym psuć i mówić czegoś banalnego. Wasze barwy głosu są obłędne. Pierwszy raz w programie zapomniałam gdzie jestem - powiedziała oczarowana Edyta Górniak.

Wzruszenie na maksa… Gdybym miała płytę z waszym nagraniem leciała by cały czas - powiedziała zauroczona Urszula Dudziak. 

Cios w serce odłącza umysł, co jest darem od was dla nas - powiedział Tomson z zespołu Afromental. 

To był dla mnie pierwszy wykon w jedenastej edycji, który wywołał dreszcze - wyznał tuż po występie duetu Michał Szpak. 

Weronika czy Krystian - kto przejdzie do kolejnego etapu programu? Odpowiedź w najbliższą sobotę, 30 października o godzinie 21:00 w TVP2. 

To najlepszy duet Bitew w historii The Voice of Poland? Trenerzy zaniemówili!
Najnowsze