Aleksandra Tocka z The Voice of Poland w pięknej balladzie. Tym wykonaniem zachwyciłaby trenerów nowej edycji!

2020-10-27 13:46 Ewelina Kulasza
Aleksandra Tocka z The Voice of Poland w pięknej balladzie. Tym wykonaniem zachwyciłaby trenerów nowej edycji!
Autor: Screen z YouTube/Bartłomiej Tyburowski Trio Aleksandra Tocka z The Voice of Poland w pięknej balladzie. Tym wykonaniem zachwyciłaby trenerów nowej edycji!

Muzyczna kariera prężnie rozwija się w życiu niejednego wokalisty, który brał udział w programie The Voice of Poland. Podobnie jest również w przypadku półfinalistki 9. edycji, która w internecie daje po prostu czadu! Aleksandra Tocka ponownie zaskoczyła wszystkich, lecz tym razem piękną i romantyczną balladą. To coś niesamowitego!

Aleksandra Tocka z The Voice of Poland zachwyca w pięknej balladzie. Wokalistka znana z dziewiątek edycji muzycznego show, pokazuje co chwile na co ją stać. Kiedy doszła do finału, a następnie odpadła z show, nie poddała się tylko postanowiła gonić dalej za sowimi marzeniami. Dziewczyna nie tylko jest aktywna w mediach społecznościowych, ale również śpiewa covery, a jakiś czas temu światło dzienne ujrzała jej najnowsza twórczość. Mowa o anglojęzycznej piosence Love Me, której towarzyszy również zjawiskowy i pełen subtelności klip. Co ciekawe, nowością półfinalistki The Voice of Poland zachwyciło się naprawdę wielu słuchaczy w tym nawet zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 - Roksana Węgiel.

Aleksandra Tocka ma na swoim koncie nie tylko kawałek Love Me. W jej dorobku znajduje się również debiutancki singiel zatytułowany Niemożliwe, a teraz do jej muzycznego grona dołączył cover, który skradł serca wielu internautów!

Aleksandra Tocka w pięknej balladzie

Półfinalistka 9. edycji The Voice of Poland znowu to zrobiła. Zachwyciła wielu fanów i internautów coverem, który brzmi jak piękna i zarazem romantyczna ballada! Aleksandra podjęła się zaśpiewania piosenki Here comes the sun z repertuaru The Beatles. Poniżej możecie posłuchać, jak kultowy kawałek brzmi pięknie z ust utalentowanej wokalistki. My jesteśmy oczarowani!

Jesień 2020 - hity, które rozgrzeją w najbardziej kapryśny dzień! [WIDEO]
Najnowsze