Michał Szpak ROZPŁAKAŁ się w programie! Trenerzy z przejęciem go pocieszali

2020-10-28 12:05 Ewelina Kulasza
Michał Szpak ROZPŁAKAŁ się w programie! Trenerzy z przejęciem go pocieszali
Autor: The Voice of Poland TVP/screen z Facebooka Michał Szpak ROZPŁAKAŁ się w programie! Trenerzy z przejęciem go pocieszali

Program The Voice of Poland to nie tylko wielkie emocje wśród widzów i uczestników, ale również u trenerów. Zmierzył się z nimi Michał Szpak, który siedząc na swoim czerwonym fotelu po prostu się rozpłakał. Wokalistę zaczęli pocieszać z przejęciem inni trenerzy, w tym Urszula Dudziak. Co się stało? Dlaczego Michał Szpak rozpłakał się w telewizji?

Michał Szpak ROZPŁAKAŁ się w programie! Co się stało? Dlaczego Michał Szpak płakał podczas muzycznego show The Voice of Poland? Jedenasta edycja uwielbianego przez widzów programu trwa w najlepsze. Uczestnicy są już po Przesłuchaniach w Ciemno, a dodatkowo część z nich rywalizowała ze sobą na scenie podczas Bitew. Już za kilka dni poznamy kolejne osoby, które przejdą do następnego etapu The Voice of Poland. Na każdego widza przed telewizorem czeka sporo emocjonalnych wrażeń, nie tylko ze względu na wokalny talent wielu uzdolnionych artystów, którzy biorą udział w show, ale również ze względu na trenerów - Urszulę Dudziak, Edytę Górniak, Michała Szpaka oraz Tomsona i Barona.

W najbliższą sobotę 31 października będzie się działo! Nie tylko usłyszymy uczestników w kultowych kawałkach, ale również naszym oczom ukażą się piękne chwile i wielkie emocje! Ostatnie pojedynki, ostatnie kradzieże i ostatnie Bitwy w jedenastej edycji, będą przyprawiały nawet o łzy. Przekonał sie o tym na własnej skórze sam Michał Szpak. Dlaczego artysta rozpłakał się w The Voice of Poland? Co się stało?

Michał Szpak ROZPŁAKAŁ się w programie! Co się stało?

Dlaczego Michał Szpak rozpłakał się w The Voice of Poland? W najnowszym zwiastunie opublikowanym na oficjalnym Facebooku muzycznego programu, możemy zobaczyć urywki z nadchodzącego odcinka, którego emisja będzie miała miejsce w sobotę 31 października o godzinie 21:00. Naszym oczom ukazują się nie tylko piosenki i występy uczestników, ale również emocje trenerów. Michał Szpak siedząc na czerwonym fotelu nie mógł wydusić z siebie ani jednego słowa i ... rozpłakał się. Rozczulająco zaczęły pocieszać go jego koleżanki - Urszula Dudziak i Edyta Górniak. Dlaczego Michał się popłakał? Co się stało, że po jego policzkach zaczęły płynąć łzy? Tego dowiemy się w najbliższą sobotę, podczas premierowego odcinka The Voice of Poland. Jedno jest pewne - będzie się działo!

Edyta Górniak i Michał Szpak zacięcie walczą o uczestników.
Najnowsze