The Voice of Poland

i

Autor: Materiały Prasowe The Voice of Poland

The Voice of Poland 2019 - kiedy 10. edycja muzycznego show?

2018-12-02 19:03

Kolejna edycja muzycznego show na pewno powstanie! Na ESKA.pl dowiecie się, kiedy zobaczymy The Voice Of Poland 10.

The Voice of Poland 2019 - kiedy 10. edycja muzycznego show? Takie pytanie fani programu zaczęli zadawać tuż po zakończeniu 9. edycji. W The Voice of Poland 2018 wygrał Marcin Sójka. Zwycięstwo otworzyło mu drogę do profesjonalnej kariery. Marcin stanie się teraz nową gwiazdą polskiej muzyki. A kto pójdzie w jego ślady w 2019? Przekonamy się podczas The Voice of Poland 10.

The Voice of Poland 10 - kiedy nowe odcinki?

O tym, że powstanie The Voice of Poland 10, dowiedzieliśmy się już podczas finału. Na końcu odcinka zdradziła to ekipa programu. Liczyli na to fani w Polsce, którzy przyzwyczaili się już, że każdego roku mogą poznać nową gwiazdę muzyki. Pozostaje pytanie, kiedy zobaczymy nowe odcinki muzycznego show?

Marcin Sójka - TEKST i TELEDYSK piosenki Zaskakuj mnie

Serwis Wirtualnemedia.pl dowiedział się nieoficjalnie, że The Voice of Poland 10 trafi do jesiennej ramówki TVP2 na 2019 rok. Dokładnie tak samo było z 9. edycją. Nie została jeszcze podana dokładna data premiery pierwszego odcinka. Prawdopodobnie poznamy ją dopiero za kilka miesięcy. Tymczasem już 1.01.2019 wystartuje druga edycja The Voice Kids. W show poznamy nową dziecięcą gwiazdę.

Voice Kids 2019 - odcinki, premiera, jury. Wszystko, co trzeba wiedzieć o nadchodzącej edycji!