Marcin Sójka wygra Voice of Poland 2018 Swoim głosem może podbić świat!

i

Autor: Voice of Poland

MARCIN SÓJKA - kim jest zwycięzca The Voice of Poland 9? Zobaczcie jego drogę do finału

2019-01-23 11:03

Zwycięzcą 9 edycji programu The Voice of Poland został Marcin Sójka! Na ESKA.pl dowiecie się, kim jest nowa gwiazda polskiej muzyki!

Marcin Sójka - kim jest zwycięzca The Voice of Poland 9? Nic dziwnego, że wiele osób zadaje takie pytanie. Wokalista właśnie został nową gwiazdą polskiej muzyki! Uczestnik show TVP2 od początku zachwycał głosem, ale po drodze do finału musiał dać z siebie wszystko, by okazać się lepszym od innych znakomitych piosenkarzy i piosenkarek z The Voice of Poland 9.

Marcin Sójka - The Voice of Poland 2018 to jego przepustka do kariery

Kim jest Marcin Sójka, który zwyciężył w The Voice of Poland 9? To 32-latek urodzony i mieszkający w Siedlcach. Od dziecka śpiewa i jest związany ze sceną muzyczną oraz teatralną. Marcin jest zatrudniony w Centrum Kultury i Sztuki na stanowisku realizatora dźwięku. Współpracuje również z Siedlecką Orkiestrą Wojskową.

Marcin interesuje się gotowaniem, motocyklami, fotografią. Lubi czytać książki zwłaszcza z gatunku kryminał i fantasy. Wychował się na muzyce Zbigniewa Wodeckiego, który jest jego autorytetem, ale przyznaje, że woli nie wzorować swojego stylu na nikim. Szuka własnego brzmienia i barwy. Podoba mu się każdy rodzaj muzyki płynącej z serca! Ma kochającą rodzinę i wielu przyjaciół wspierających go na szlaku muzycznych podróży.

Muzyka jest całym jego życiem, a teraz stanie się także karierą! Zwycięstwo w The Voice of Poland 9 pozwoliło mu na podpisanie kontraktu płytowego. Na solowym albumie Marcina Sójki na pewno znajdzie się utwór Zaskakuj Mnie - własny singiel, który wykonał w półfinale i finale Show.

Marcin Sójka - występy w The Voice of Poland 9

Zanim Marcin Sójka wygrał The Voice of Poland 9, musiał obronną ręką wyjść z wszystkich etapów show. Podczas przesłuchań w ciemno wykonał Czas nas uczy pogody. Tym zdołał obrócić fotele wszystkich trenerów.

Potem było już tylko lepiej! Zobaczcie występy Marcina w bitwach, nokautach, półfinałach i w końcu w finale.

Przypomnijmy. Macin Sójka wygrał The Voice of Poland 9! Życzymy udanej kariery!

Sonda
Trener The Voice of Poland, któremu kibicujesz to...