Dawid Kwiatkowski

i

Autor: East News / Mariusz Grzelak/REPORTER

Voice Kids 2019 - odcinki, premiera, jury. Wszystko, co trzeba wiedzieć o nadchodzącej edycji!

2019-01-27 10:06

The Voice Kids wystartuje już niebawem! Wszystko, co musicie wiedzieć o nadchodzącej edycji show znajdziecie na ESKA.pl 

The Voice Kids to ulubiony program nie tylko dzieci. Również dorośli pokochali edycję show, w której poszukujemy najlepszego dziecięcego głosu w Polsce. Roksana Węgiel, która zwyciężyła pierwszą jego edycję wygrała 25 listopada Eurowizję Junior i rozkochała w sobie cały świat. Niebawem poznamy nowych uczestników, a The Voice Kids 2 zadebiutuje na naszych telewizorach. Sprawdźcie, co powinniście wiedzieć o 2. edycji muzycznego programu emitowanego w "Dwójce".

The Voice Kids - kiedy premiera programu?

Najnowszy sezon The Voice Kids wystartuje na początku roku 2019! Premiera pierwszego odcinka odbędzie się wyjątkowo we wtorek 1 stycznia. Start o godzinie 20:05 w TVP2. 

The Voice Kids - kiedy pierwsze odcinki?

Kolejne odcinki show będziemy mogli oglądać w każdą sobotę. Program w ramówce zamieni The Voice of Poland, którego finał odbył się na początku grudnia.

Rozpoznasz film Disneya po kadrze?

Pytanie 1 z 10
Jaki to film?
Zdjęcie

The Voice Kids - trenerzy

W  jury programu zobaczymy Dawida Kwiatkowskiego, Tomsona i Barona oraz Cleo. Wokalistka zajmie miejsce Edyty Górniak, która musiała z powodów osobistych zrezygnować z udziału w show. 

The Voice Kids - goście

W programie zobaczymy również kilku gości specjalnych. Będą to uczestnicy pierwszej edycji i Magda Bereda, która jest idolką młodego pokolenia.