The Voice Of Poland

i

Autor: Jan Bogacz, TVP The Voice Of Poland - kto wygra 14. edycję?

Programy

The Voice of Poland 14 - kto wygra? W tym gronie znajduje się zwycięzca programu [SONDA]

2023-11-21 11:54

The Voice of Poland 14 dobiega końca. Trenerzy wybrali już swoich finalistów, którzy w ostatnim odcinku zmierzą się o główną nagrodę. Wiele osób zastanawia się, kto wygra tegoroczną edycję. Każdy ma swoje typy. Chcemy sprawdzić, jakie jest wasze zdanie i z tego powodu przygotowaliśmy ankietę. Zagłosujcie na swojego faworyta.

The Voice of Poland 14 - przed nami wielki finał popularnego programu muzycznego. Wiemy już, kto zawalczy o trofeum. W drużynie Tomsona i Barona do rywalizacji stanie Becky Sangolo. Finalistką Justyny Steczkowskiej została Maja Walentynowicz. Lanberry do finału doprowadziła Jana Górkę. Finałową stawkę zamyka Antoni Zimnal z ekipy Marka Piekarczyka. To w tym gronie znajduje się zwycięzca czternastej edycji The Voice of Poland. Przed nami aż trzy etapy w ostatnim odcinku. Po każdym odpadnie jeden z finalistów. W ostatnim głosowaniu udział weźmie już tylko dwójka najlepszych. Fani próbują już zgadnąć, kto zgarnie trofeum. Na swojego faworyta można postawić w naszej ankiecie.

The Voice of Poland - pytanie Lanberry poruszyło Justynę Steczkowską do łez!

The Voice of Poland 14 - kto powinien wygrać?

Z pewnością każdy z widzów programu The Voice of Poland ma swojego faworyta. Za nami już kilka występów każdego z kandydatów, a więc fani show wiedzą, kto najbardziej przypadł im do gustu. Kto najbardziej zasługuje na zwycięstwo? Zagłosuj na swój typ w ankiecie poniżej:

Sonda
Kto powinien wygrać 14. edycję The Voice of Poland?

The Voice of Poland 14 - kto wygrał poprzednie edycje?

 1. Damian Ukeje
 2. Natalia Sikora
 3. Mateusz Ziółko
 4. Juan Carlos Cano
 5. Aleksandra Nizio
 6. Krzysztof Iwaneczko
 7. Mateusz Grędziński
 8. Marta Gałuszewska
 9. Marcin Sójka
 10. Alicja Szemplińska
 11. Krystian Ochman
 12. Marta Burdynowicz
 13. Dominik Dudek