Becky Sangolo

i

Autor: MATEUSZ GROCHOCKI/Dzien Dobry TVN/East News Becky Sangolo bierze udział w The Voice of Poland.

Gwiazdy

Becky Sangolo z The Voice of Poland jest gwiazdą w Kenii! Jak wyglądała jej kariera?

2023-11-21 9:53

Becky Sangolo jest jedną z finalistek 14. edycji programu The Voice of Poland. Wiele osób uważa, że to właśnie ona zgarnie trofeum. Pochodzi z Kenii, a w Polsce mieszka ze względu na swojego męża Polaka. Okazuje się jednak, że w swojej ojczyźnie już osiągnęła muzyczny sukces. W Kenii jest znaną piosenkarką!

Becky Sangolo była na dobrej drodze do zostania jedną z największych gwiazd kenijskiej muzyki. Wiele osób uważało, że robi muzykę na światowym poziomie, którego wcześniej próżno było szukać w tamtejszej branży muzycznej. Wszystko zmieniło się jednak w momencie, kiedy poznała swojego aktualnego męża. Bartek pojechał do Kenii w poszukiwaniu kamieni szlachetnych i przy okazji poznał tę znaną piosenkarkę. Para szybko się w sobie zakochała, a Becky nie wahała się porzucić kariery dla miłości. Teraz stara się osiągnąć sukces w Polsce i dlatego zgłosiła się do programu The Voice of Poland. Jaką muzykę tworzyła w swojej ojczyźnie?

Ten uczestnik The Voice Of Poland budzi największe kontrowersje. Jaki jest powód afery?

Trenerzy „The Voice of Poland” oniemieli. Chodzi o nową pasję Barona!

Becky Sangolo - kariera w Kenii

Pierwszą płytę Becky Sangolo wydała już w wielu 13 lat. W 2014 roku razem z Carol Kamweru założyła duet Band BeCa. Ich marzeniem było zostanie najpopularniejszym zespołem w historii Kenii. Inspirowały się tradycyjną afrykańską muzyką popową oraz takimi światowymi gwiazdami jak Rihanna i  Beyonce. Wydały takie piosenki jak Brathe, Tonight, Toka, Maua, Kinojo czy Ride or Die. Ich największego hitu możecie posłuchać niżej.

The Voice of Poland 14 - FINAŁ. Kiedy i gdzie oglądać?

Finał programu The Voice of Poland 14 będzie można obejrzeć w sobotę, 25 listopada o godzinie 20:00. Podobnie jak poprzednie odcinki, show można oglądać na antenie Dwójki. Finał zostanie opublikowany również w serwisie TVP VOD.