The Voice of Poland 12 - co będzie działo się w FINALE? Jakie piosenki zaśpiewają uczestnicy?

2021-12-03 10:37
finaliści The Voice of Poland 12
Autor: TRICOLORS/East News

Wszystko co dobre, szybko się kończy. 12. edycja The Voice of Poland dobiega końca. Już w sobotni wieczór 4 grudnia poznamy zwycięzcę show, który rozpocznie swoją karierę w branży muzycznej. Co będzie działo się w finale? Jakie niespodzianki czekają na widzów? Ten odcinek z pewnością będzie budzić zainteresowanie wielu osób!

The Voice of Poland 12 - FINAŁ. Co będzie się działo? Ulubiony, muzyczny program emitowany w Telewizyjnej Dwójce dobiega końca. Ostatni odcinek zostanie wyemitowany w sobotni wieczór 4 grudnia. Na fotelach zobaczymy jak zawsze pięciu wspaniałych trenerów - Justynę Steczkowską, Sylwię Grzeszczak, Marka Piekarczyka oraz duet Tomsona i Barona. Oprócz tego będziemy mogli po raz kolejny delektować się głosami finalistów: Rafała Kozika, Marty Burdynowicz, Wiktora Dyduły oraz Bartosza Madej. Kto zgarnie pamiątkową statuetkę, kontrakt płytowy z wytwórnią muzyczną Universal Music Polska i zyska miano Najlepszego Głosu w Polsce? O tym zadecydują przede wszystkim głosy publiczności. Widzowie mogą głosować na swoich faworytów, wysyłając odpowiednie SMS-y.

ZOBACZ TAKŻE: The Voice of Poland 12 - FINAŁ. Jak głosować na faworyta? [NUMER SMS, TREŚĆ]

Ostre słowa Marka Piekarczyka w The Voice of Poland!

The Voice of Poland 12 - FINAŁ. Kto wystąpi?

Finałowy odcinek muzycznego show z edycji na edycję staje się coraz chętniej oglądany. To przez niespodzianki, które zapewniają producenci The Voice of Poland i okazuje się, że podczas dwunastego finału będzie się działo! Na scenie pojawią się goście specjalni, a będą to - zwycięzca poprzedniej edycji The Voice of Poland Krystian Ochman, reprezentantka Eurowizji Junior 2021 Sara James, a także zagraniczny piosenkarz Matteo Bocelli - syn popularnego, niewidomego śpiewaka Andrea Bocelliego. Widzów zastanawia także to, jakie piosenki zaśpiewają uczestnicy. Tego oczywiście nie wiemy, jednak możemy podejrzewać, że na scenie pojawią się ze swoimi solowymi piosenkami, które nagrali na potrzeby The Voice of Poland. Finałowy odcinek już w sobotę 4 grudnia o godzinie 20:00 na TVP2. Nie możecie tego przegapić!

Sonda
Kto wygra 12. edycję "The Voice of Poland"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze